Zbiórka Pomoc dla Natalki Frańczak - zdjęcie główne

Pomoc dla Natalki Frańczak

295 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kinga Łazarowicz - awatar

Kinga Łazarowicz

Organizator zbiórki

Natalka urodziła się w 2004 roku jako zdrowa dziewczynka.

W wieku 3 lat stwierdzono u niej zahamowanie rozwoju na skutek zaburzeń ze spectrum autystycznego.


Innymi słowy- teraz 14-letnia dziewczynka, niepełnosprawna intelektualnie w stopniu znacznym. 

Natalka nie mówi, słabo się komunikuje. Chodzi na palcach co utrudnia jej poruszanie.

Szansą na normalność dla Natalki są kosztowne terapie i rehabilitacje.

Pieniądze, które uda nam się zebrać przeznaczymy na terapię behawioralną.

Jest to najskuteczniejsza metoda rehabilitacji i zajęć z takimi dziećmi jak Natalka.

Do tego dochodzi też terapia sensoryczna oraz rehabilitacja w gabinecie fizykoterapii, tj. rehabilitacja ruchowa w związku z przykurczami w stawach skokowych.

Oprócz w/w problemów dochodzą jeszcze problemy z zatokami,  Natalka bardzo często choruje, co wiążę się z kolejnymi kosztami leków.

Za nami już ponad 10 lat, jest coraz lepiej i widać niesamowite postępy, ale jak wiadomo tego typu zabiegi są bardzo kosztowne, dlatego zwracamy się do Państwa o pomoc. Pomoc niewielką, bo jak mawia mama Natalki:

"Każdy grosz to krok bliżej do normalnego życia Natalki w przyszłości".

Więc jeżeli nie mają Państwo dużych nakładów finansowych to nie jest przeszkoda, może to być kwota nawet 1, 5 czy 10 zł. Wierzymy, że w grupie siła, jeżeli każda z osób do której dotrzemy przekazałaby taką kwotę to pomożemy zapewnić Pani Grażynie- mamie Natalii spokój (przynajmniej ten związany z kosztami rehabilitacji), a Natalce możliwość walki o swoją przyszłość. 

 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
295 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kinga Łazarowicz - awatar

Kinga Łazarowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Gall Anonim - awatar
Gall Anonim
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Maria - awatar
Maria
20
Tomasz Tomasz - awatar
Tomasz Tomasz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij