Zbiórka Pomoc dla Natalki Frańczak - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Natalki Frańczak

Zbiórka Pomoc dla Natalki Frańczak - zdjęcie główne

Pomoc dla Natalki Frańczak

275 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 
Kinga Łazarowicz - awatar

Kinga Łazarowicz

Organizator zbiórki

Natalka urodziła się w 2004 roku jako zdrowa dziewczynka.

W wieku 3 lat stwierdzono u niej zahamowanie rozwoju na skutek zaburzeń ze spectrum autystycznego.


Innymi słowy- teraz 14-letnia dziewczynka, niepełnosprawna intelektualnie w stopniu znacznym. 

Natalka nie mówi, słabo się komunikuje. Chodzi na palcach co utrudnia jej poruszanie.

Szansą na normalność dla Natalki są kosztowne terapie i rehabilitacje.

Pieniądze, które uda nam się zebrać przeznaczymy na terapię behawioralną.

Jest to najskuteczniejsza metoda rehabilitacji i zajęć z takimi dziećmi jak Natalka.

Do tego dochodzi też terapia sensoryczna oraz rehabilitacja w gabinecie fizykoterapii, tj. rehabilitacja ruchowa w związku z przykurczami w stawach skokowych.

Oprócz w/w problemów dochodzą jeszcze problemy z zatokami,  Natalka bardzo często choruje, co wiążę się z kolejnymi kosztami leków.

Za nami już ponad 10 lat, jest coraz lepiej i widać niesamowite postępy, ale jak wiadomo tego typu zabiegi są bardzo kosztowne, dlatego zwracamy się do Państwa o pomoc. Pomoc niewielką, bo jak mawia mama Natalki:

"Każdy grosz to krok bliżej do normalnego życia Natalki w przyszłości".

Więc jeżeli nie mają Państwo dużych nakładów finansowych to nie jest przeszkoda, może to być kwota nawet 1, 5 czy 10 zł. Wierzymy, że w grupie siła, jeżeli każda z osób do której dotrzemy przekazałaby taką kwotę to pomożemy zapewnić Pani Grażynie- mamie Natalii spokój (przynajmniej ten związany z kosztami rehabilitacji), a Natalce możliwość walki o swoją przyszłość. 

 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
275 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 
Kinga Łazarowicz - awatar

Kinga Łazarowicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Gall Anonim - awatar
Gall Anonim
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Maria - awatar
Maria
20
Tomasz Tomasz - awatar
Tomasz Tomasz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij