Maciej Matysiewicz - awatar

Maciej Matysiewicz

Organizator zbiórki

To jest Tasha-  Syberian Husky. Włascicielem Tashy jest Darek. W lipcu 2015r roku, Darek przygarnął Tashę ze schroniska w Nowym Dworze Mazowieckim.  Według pracowników schroniska, suczka miała wtedy ok 2.5-3 lat. Po przyjeździe do swojego nowego domu, psina była bardzo smutna. Prawdopodobnie wpływ na jej zachowanie miała jej historia.  Wcześniej została adoptowana przez rodzinę (wraz z innym psem Syberian Husky). Po krótkim czasie obydwa pieski zostały “zwrócone” do schroniska,  ponieważ któryś z nich pogryzł pilot od telewizora.  PS: Znając Tashę- to napewno nie ona :).  Sunia jest pieskiem spokojnym, łagodnym oraz uwielbia kontakt z innymi pieskami. Co prawda jest psem niezależnym- uwielbia chodzić swoimi drogami. A zwłaszcza polować na małą zwierzynę (myszki, koniki polne, itp).  Ale zawsze wraca do swojego właściciela.


Od około roku  zaczęły się problemy zdrowotne. Tasha schudła, na spacerach nie była już  tak aktywna. Po pewnym czasie dało się zauważyć jak „chwieje się na łapach”. Wyglądało to jak niedowład tylnych łap. Zaczęło to zdarzać się coraz częściej. Kilka razy trzeba było podjechać po nią samochodem, ponieważ nie była w stanie sama wrócić do domu.


Zaczęła się diagnostyka. Po długich konsultacjach lekarskich i szeregu badań (min. Badań krwi, prześwietleniach kręgosłupa, konsultacji kardiologicznej, ortopedycznej oraz neurologicznej), Tasha została skierowana na badanie Rezonansu Magnetycznego kręgosłupa.  Badanie ma wyjaśnić czy będzie potrzebny zabieg operacyjny. Suczka w czasie pogorszenia stanu dostaje silne leki, które stawiają ja na nogi.  Dzięki temu jeszcze chodzi. Każda kapsułka kosztuje 8 zł. Lecz nie cena jest tu najważniejsza.  Leki są toksyczne dla psa. Każda tabletka działa negatywnie na inne narządy.


Oto cała historia suczki. Prowadzimy zbiórkę na badanie oraz ewentualne leczenie psiaka. Jeżeli możesz- pomóż. Wpłać złotówkę to naprawdę nie wiele dla Ciebie, a może uratować życie tej Psinie. Osoby które chcą pomóc finansowo proszone są o zajrzenie na stronę .


Jeżeli nie możesz wesprzeć Tashy finansowo, udostępnij profil na Facebooku lub stronę pomagam.pl

Bardzo dziękujemy za każdą wpłatę oraz za każde udostępnienie !!!

Aktualności

 • Maciej Matysiewicz - awatar

  Maciej Matysiewicz

  12.08.17
  12.08.17

  Dzięki Darkowi- właścicielowi Tashy, wstawiamy film który pokazuje jak wyglądają objawy choroby Suni. To po prostu trzeba obejrzeć.

Komentarze

 • Karina Lewandowska - awatar

  Karina Lewandowska

  04.08.17
  04.08.17

  Razem z moim Dagorkiem życzymy zdrówka :)

  • Maciej Matysiewicz - awatar

   Maciej Matysiewicz - Organizator zbiórki

   12.08.17
   12.08.17

   Dziękujemy serdecznie !

Maciej Matysiewicz - awatar

Maciej Matysiewicz

Organizator zbiórki

Wpłaty - 18

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Magdalena Matysiewicz - awatar
30
Magdalena Matysiewicz
Bulak Antonina - awatar
50
Bulak Antonina
SABA - awatar
100
SABA
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Janusz - awatar
100
Janusz
Paweł Teodorowicz - awatar
40
Paweł Teodorowicz
Od Dina ! - awatar
25
Od Dina !
Anonimowy Darczyńca - awatar
15
Anonimowy Darczyńca
NORBERT KUCHARSKI - awatar
50
NORBERT KUCHARSKI

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.