Zbiórka Odbudowa domu dla Bogusi - zdjęcie główne

Odbudowa domu dla Bogusi

21 820 zł  z 350 000 zł (Cel)
Wpłaciło 270 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Wesołkowska - awatar

Małgorzata Wesołkowska

Organizator zbiórki

Zwracamy się do Was z prośbą o pomoc...

W nocy 11 listopada br. w domu, w którym mieszkała nasza siostra z córką, wybuchł pożar, który doszczętnie zniszczył nadzieję na przyszłość. 

Bogusia samotnie wychowuje córkę. W opiece nad Wiktorią pomagała jej mama, która latem ubiegłego roku zachorowała na nowotwór. Od tego momentu Bogusia musiała dzielić swój czas między pracą a opieką nad córką i chorą mamą. Mama odeszła 1 marca. Dziewczyny ledwo otrząsnęły się po stracie a los znów rzucił im kłody pod nogi. 

Dom niecałe 2 lata temu został wyremontowany przez ekipę programu "Nasz Nowy Dom", niestety pożar zniszczył wszystko. Pozbawił dziewczyny dachu nad głową i nadziei na przyszłość. Nie są w stanie własnymi siłami odbudować tego, co ogień zniszczył w kilka chwil. Dlatego prosimy o wsparcie, które pomoże dziewczynom stanąć na nogi.

Każdy datek jest na wagę złota.

POMÓŻCIE...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • PSP W KOMOROWIE - awatar

  PSP W KOMOROWIE

  24.12.2021
  24.12.2021

  WESOŁYCH ŚWIĄT WIKTORIA!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.12.2021
  13.12.2021

  Trzymam kciuki za powodzenie zbiorki

 • Janusz Sordyl - awatar

  Janusz Sordyl

  12.12.2021
  12.12.2021

  Trzymajcie się, dużo zdrówka !

 • Iwona - awatar

  Iwona

  11.12.2021
  11.12.2021

  Powodzenia! Wierzę, że z pomocą dobrych ludzi uda się odbudować dom rodzinny. Trzymam kciuki!

 • Nieskurska Magdalena - awatar

  Nieskurska Magdalena

  23.11.2021
  23.11.2021

  Buguniu będzie dobrze .

21 820 zł  z 350 000 zł (Cel)
Wpłaciło 270 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Wesołkowska - awatar

Małgorzata Wesołkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 270

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
RobBob - awatar
RobBob
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
PSP W KOMOROWIE - awatar
PSP W KOMOROWIE
435
PSP W KOMOROWIE - awatar
PSP W KOMOROWIE
3 100
Nielubięnierównychkwot - awatar
Nielubięnierównychkwot
30
Anita - awatar
Anita
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij