na kremację małego Gutka

Zbiórka

Prosimy o wsparcie dla Gutka

Gucio to około 9 letni niewielki  kundelek, sięga do połowy łydki. Jest przyjazny i łągodny do ludzi, chociaż potrzebuje trochę czasu, żeby im zaufać.

Energiczny i ruchliwy psi senior, toleruje inne psiaczki, przez ponad 4 lata tkwił za kratami jednego z wielkopolskich schronisk, tam wypatrzyła go wolontariuszka... Udało sie psiaczka stamtąd zabrać i umieścić w sprawdzonym, domowym hoteliku.

Photo

Potrzebna pomoc na utrzymanie w hoteliku i behawiorystę

Koszt utrzymania w hoteliku to 350zł na miesiąc, nie jesteśmy w stanie pokryć tych kosztów same, ponieważ mamy w tej chwili ośmioro seniorów w hotelikach.

Oprócz kosztu hotelowania Gutka dochodzi koszt behawiorysty, bo piesek niestety nie umie chodzić na smyczy.

sanacja jamy ustnej

Gucio wczoraj zaliczył wizytę u weta,okazało się ,że ząbki niestety w złym stanie,trzeba je uporzadkować ,bo stanowią żródlo zakażenia dla całego organizmu, konieczne jest wykonanie sanacji jamy ustnej,zabieg ten wykonuje sie w znieczuleniu ogólnym,koszt z badaniami krwi  przed zabiegem to 250-270zł,serdecznie prosimy o wsparcie dla Gutka.....

Photo

Aktualności

 • Fundacja Projekt KOSMA Pomagamy Psim Seniorom

  Fundacja Projekt KOSMA Pomagamy Psim Seniorom

  08.02.17
  08.02.17

  Gutek wczoraj pobiegł za TM,zmarł pod koniec zabiegu operacyjnego,przestał oddychać i mimo reanimacji nie udało się przywrócić mu czynności życiowych.....wraz z nim umarła część nas,jest nam bardzo ciężko się z tym pogodzić,mimo,że zdajemy sobie sprawę ,że Gutek nie miał szans na normalne życie Miał pekniętą na całej dlugości przeponę ,prawdopodobnie wskutek starego urazu,w trakcie zabiegu operacyjnego okazało się ,że w klatce piersiowej oprócz płuc i serca ma też pół żołądka,jelita,śledzionę i część wątroby,które uciskały jego serce i płuca utrudniając oddychanie,wszystkie te organy niedotlenione,większa część wątroby marska.Umarł nasz Gutek w czasie snu ,nie cierpiał.Tak trudno się z tym pogodzić,będziemy o nim pamiętać,jego mądre oczy ,uśmiech... nie chcemy oddać go do utylizacji - to nie śmieć,ani żaden odpad,piesek będzie skremowany,jednak koszt to 920zł,ale należy się to Gutkowi za jego cierpienia,długi 4 letni pobyt w schrosnisku prosimy więc o pomoc w opłaceniu jego kremacji

  Photo

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca

  04.01.17
  04.01.17

  powodzenia

 • Marta R.

  22.11.16
  22.11.16

  Powodzenia psinko!!!!!

Wpłaty - 4

 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  50
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar marysia
  20
  marysia
 • Avatar Marta R.
  50
  Marta R.
 • Avatar BARBARA
  5
  BARBARA

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Obróć, aby zobaczyć stronę