Zbiórka Rak próbuje odebrać mi życie ... - zdjęcie główne

Rak próbuje odebrać mi życie ...

87 149 zł  z 90 000 zł (Cel)
Wpłaciło 987 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Tobolewska - awatar

Dorota Tobolewska

Organizator zbiórki

Aktualizacja 20.07.2020

Jak wiecie jakiś czas temu zamknęliśmy zbiórkę. Jednak przerwa w leczeniu szybko dała złe skutki. Jurek z dnia na dzień gorzej się czuł. Od dziś jest w szpitalu. Jak się okazało sama odwaga, determinacja, waleczność Jurka i pragnienie wyzdrowienia nie wystarcza. Potrzebne są pieniądze. Jurek cały czas ma szansę na pokonanie lub choć zatrzymanie choroby. Bez dodatkowego leczenia nie ma szans. Dlatego też prosimy o pomoc. Będziemy wdzięczni za każdą, nawet symboliczną wpłatę, która pomoże w walce o wszystko.

My husband has been fighting malignent tumour for a few months. However we hare a new challenge right now. The price is the life of my husband. To win, we need your help. PLEASE, remember that even small help means a lot to us.


Jurek walczy o życie - On i Jego żona  Dorota proszą o ratunek !

Jurek bardzo chce żyć...  wierzy, że to jeszcze nie koniec  ... Nie zostawiajmy Go, tylko dlatego, że nie jest już młody. Dajmy Mu szansę na życie ...


Przedstawiam Wam Jurka, mojego męża, człowieka niezwykle skromnego, który od 8-mcy dzielnie walczy z nowotworem jelita grubego.

Oto co mówi sam o sobie :

Umieram i zastanawiam się jak mam o tym powiedzieć mojej 82-letniej Mamie, jak przygotować na to moją Żonę ?  Modlę się o cud,  by znalazły się środki na leczenie, bym mógł wyzdrowieć.  Wierzę, że nie jestem za stary na to, aby prosić o wsparcie, aby dostać szansę na dalsze życie... Wiem, że większość "dobrych serc" pomaga dzieciom, osobom młodym, nieuleczalnie chorym kobietom. Zdaję sobie również sprawę, że nieliczni chcą pomóc starszej osobie, takiej jak ja. Ale może jednak ....

 Nie jest mi łatwo o tym opowiadać. Tak samo nie jest mi łatwo prosić o pomoc, bo nigdy o nią nie prosiłem. Teraz nie mam wyjścia, jestem pod ścianą, całkowicie bezradny i śmiertelnie chory. Rak próbuje odebrać mi życie, zabrać mnie moim najbliższym. Nie mam już dawnych planów i marzeń. Zamiast nich jest tylko jedno - pokonać raka i żyć.  

Proszę, pomóż mi uwierzyć, że to jeszcze nie czas na pożegnanie. Mam 63 lata i wielką ochotę na życie.

Rak jelita grubego z przerzutami. Diagnoza zapadła szybko i brzmiała tak, jakby w jednej chwili skończył się świat.                                                                                                                                       Przeszedłem już radykalną radioterapię i rozległą operację. Wszystkie te zabiegi spowodowały niesamowite wyniszczenie organizmu, utratę wagi i bardzo złe samopoczucie. Do tego wyłoniona podczas operacji ileostomia uprzykrza mi życie.


Teraz rozpoczynam następny etap leczenia : immunostymulację wyciągami roślinnymi i zwierzęcymi. To miesięczny koszt rzędu 3,5 - 5 tys. zł . Jednocześnie poddany zostanę zabiegom hipertermii onkologicznej, podczas której zabijane są komórki rakowe w temperaturze 40-41 stopni - tu jeden zabieg kosztuje 550 zł, a by osiągnąć efekty potrzeba ich dziesięć w miesiącu, a więc następne 5,5 tys. złotych. A to przecież nie wszystko. Specjalistyczna dieta, środki opatrunkowe do ileostomii, dojazdy do placówek medycznych, konsultacje .... itd, itd.... 

Ten etap leczenia jest NIEREFUNDOWANY - TO LEK OSTATNIEJ SZANSY - BYM MÓGŁ JESZCZE ŻYĆ ! TO TERAPIA RATUNKOWA - BEZ NIEJ MOJE SZANSE DRASTYCZNIE MALEJĄ !!!

To dla mnie ogromne koszty, miesięcznie potrzeba minimum 10.000 zł, a leczenie powinno trwać conajmniej kilka miesięcy.

Dotychczasowe leczenie, suplementacja, konsultacje, pochłonęły dotychczasowe oszczędności.

Z wielką wiarą w dobro proszę - pomóżcie mi bym żył, bym mógł pozostać wśród Was.

Każdemu, kto usłyszy moją prośbę - już dziś dziękuję z całego serca.

Jerzy.

Tak, ten człowiek na zdjęciu to mój mąż Jerzy. Człowiek pogodny o dobrym, ciepłym sercu. Choruje na raka. Nie poddaje się, wierzy i wie, że wyzdrowienie jest możliwe i realne. Ma dystans, odwagę i cierpliwość - oboje wiemy, że zdrowie musi wrócić krok po kroku.                    Tylko po kilku miesiącach leczenia potrzeba kolejnych metod, następnych leków i ... musimy za nie zapłacić, a na to brak.

Liczy się każda wpłata, każda złotówka zbliża nas do świata sprzed choroby. Dlatego proszę o POMOC w imieniu własnym i Jurka. On bardzo chce żyć.

Nigdy dotychczas od pomocy obcych, nieznanych mi osób nie zależało tak wiele. Życie i zdrowie najbliższego człowieka. Miłości mojego życia. Trudno wyrazić słowami, jaką bezradność i rozpacz czuję. Pozostaje mi tylko błagać - uratuj mojego męża !

Dorota - żona


                    " Jeśli ktoś prosi nas o pomoc, to znaczy że jesteśmy jeszcze coś warci."                                                                                                                             - Paulo Coelho


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Dorota Tobolewska - awatar

  Dorota Tobolewska

  18.12.2021
  18.12.2021

  Jestem bardzo wdzięczny Wszystkim, którzy wspierają moje leczenie. Nadal i bezustannie jest we mnie siła do walki. Życzę Wam, abyście nigdy nie zwątpili - tak jak ja i moja Żona - w najtrudniejszym dla Was czasie. Z serca dziękuję. Niech to dobro do Was wraca. Wiele wydarzyło się w ciągu tego roku. Przeszedłem ciężką operację. Nadal potrzebuję leczenia... Moi Drodzy ❤️Zbliżają się Święta... Dlatego chciałbym wszystkim Wam złożyć najszczersze życzenia. Życzę każdemu z Was spokoju i zdrowia. Życzę Wam miłości, ciepła i dużo radości. Niech Wasze dobre serca nadal będą otwarte dla najbliższych i dla nieznajomych. Wraz z Żoną spędzimy te Święta tylko we dwoje, ciesząc się, że jest to nam dane. Wszak najlepszy prezent na świecie, gdy bliscy są w komplecie. W wigilijny wieczór i świąteczny czas będziemy myślami z Wami. To dzięki Wam żyję i tak bardzo jestem Wam wdzięczny za tak olbrzymie wsparcie. Mam też jedyne marzenie" by te Święta nie były ostatnimi... Wesołych Świąt 🎄🌲🎄 Jerzy i Dorota

  Zdjęcie aktualizacji 84 180

Komentarze


 • Ola D. - awatar

  Ola D.

  23.12.2021
  23.12.2021

  Rodzinnych Świąt, pełnych miłości - zdrowia dla Państwa, w Nowym Roku wszelkiej pomyślności ! Pozdrawiam serdecznie !!!

  • Dorota Tobolewska - awatar

   Dorota Tobolewska - Organizator zbiórki

   24.12.2021
   24.12.2021

   Pani Olu, życzymy również zdrowych i pogodnych Świąt oraz tylko szczęśliwych dni w Nowym 2022 Roku. Dziękujemy z całego serca za pamięć i wielkie wsparcie. Z pozdrowieniami - Jerzy i Dorota

 • Ola D. - awatar

  Ola D.

  29.10.2021
  29.10.2021

  Panie Jurku trzymam za Pana kciuki !!! Pozdrawiam !!!

  • Dorota Tobolewska - awatar

   Dorota Tobolewska - Organizator zbiórki

   04.11.2021
   04.11.2021

   Serdecznie dziękuję za wsparcie oraz za miłe słowa. Pozdrawiam i życzę Pani zdrowia - Jerzy

 • Malgorzata - awatar

  Malgorzata

  29.10.2021
  29.10.2021

  Życzę dużo zdrowia, siły i wiary, ze bedzie lepiej.

  • Dorota Tobolewska - awatar

   Dorota Tobolewska - Organizator zbiórki

   04.11.2021
   04.11.2021

   Dziękuję Pani Małgorzato. Nadal wierzę, że będzie lepiej. Zdrowia i wszystkiego dobrego życzę. Pozdrawiam Jerzy

 • Ola D. - awatar

  Ola D.

  26.08.2021
  26.08.2021

  Panie Jurku i Pani Doroto serdecznie pozdrawiam - życzę zdrowia i pogody ducha !

  • Dorota Tobolewska - awatar

   Dorota Tobolewska - Organizator zbiórki

   27.08.2021
   27.08.2021

   Serdecznie dziękujemy za słowa otuchy i wsparcie.

 • Marta - awatar

  Marta

  13.06.2021
  13.06.2021

  Zdrówka Panie Jurku. Ściskam i pamiętam.

  • Dorota Tobolewska - awatar

   Dorota Tobolewska - Organizator zbiórki

   17.06.2021
   17.06.2021

   Serdecznie dziękuję za pamięć i wsparcie.

87 149 zł  z 90 000 zł (Cel)
Wpłaciło 987 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dorota Tobolewska - awatar

Dorota Tobolewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 987

Marta - awatar
Marta
100
Ola D. - awatar
Ola D.
100
Luiza Gocławska - awatar
Luiza Gocławska
200
Dominika - awatar
Dominika
20
Małgorzata - awatar
Małgorzata
50
Marta - awatar
Marta
150
Kasia - awatar
Kasia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
maba - awatar
maba
20
Marta - awatar
Marta
70

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij