Pomoc 4 miesięcznej Lunce

2 220 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 98 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Edi Moth - awatar

Edi Moth

Organizator zbiórki

Szukamy pomocy dla Luny!! Każda chwila jest dla nas na wagę złota! Luna tak bardzo chce żyć!! Psina Do naszego domu trafiła jak się okazało od ludzi którzy nie maja serca i nie mogą się nazywać nawet ludźmi! Jest śmiertelnie chora,urodziła się z  wodogłowiem i z tego powodu prawie nie widzi. Jest taka dzielna !!! Nie zdaje sobie sprawy w jakiej paskudnej sytuacji jest jej zdrówko i ufnie biegnie nasłuchując głosu człowieka. Szczeniak odbył wizyty u 3 niezależnych lekarzy neurologów z których dwoje podjęło się  wykonania operacji wszczepienia zastawki do mózgu która umożliwi lepsze życie Kruszynki   (dr.Mikuła z SGGW,dr.Olkowski z Kliniki Weterynaryjnej "Auxilium")  Wszystkie opisy z wizyt oraz wynik badania tomografii mózgu w załącznikach.W tej chwili sunia jest na silnych lekach sterydowych i przeciwbolowych ale  pozwolić Jej żyć bez operacji  to skazać ja na nieuchronne cierpienie :( 

Nie rozumiem czegoś takiego, jak śmierć humanitarna i nie wyobrażam sobie jak można uśpić na zawsze zwierze które się bawi, je, wesoło merda ogonem, zwierze które na glos człowieka biegnie uśmiechnięte przed siebie nasłuchując skąd dochodzi i liże każdą wyciągnietą do niego rękę. Operacja to jedyna szansa na zapewnienie Jej lepszego życia,szansa na odzyskanie wzroku, szansa na jakiekolwiek życie bez bólu i na życie w ogóle. Wierze, ze znajda się ludzie o wielkim sercu którzy pomogą nam spełnić marzenie o uratowaniu przed śmiercią Luneczki. Ona nie ma juz czasu. Walczymy dokąd starczy nam sił!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Edi Moth - awatar

  Edi Moth

  29.03.2018
  29.03.2018

  Jezyczek nie miesci sie w dziobku i przesyła buziaki

  Zdjęcie aktualizacji 13 594

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.03.2020
  10.03.2020

  Mam nadzieję, że uda się szybko uzbierać całą kwotę na operację, a maleństwu będzie się żyło lepiej ❤️ Zdecydowanie bardziej kocham zwierzęta niż ludzi, bo to nie one nas krzywdzą, tylko my je 😔

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.03.2018
  29.03.2018

  Oby Piesek szybko wyzdrowial

 • Mada Lena - awatar

  Mada Lena

  13.03.2018
  13.03.2018

  Biedna kruszynka 😰 Trzymamy kciuki za powodzenie leczenia!!! Głaski dla dzielnej psinki!!!

  • Edi Moth - awatar

   Edi Moth - Organizator zbiórki

   14.03.2018
   14.03.2018

   dziekujemy <3

 • Krystyna - awatar

  Krystyna

  10.03.2018
  10.03.2018

  Niech psinka będzie zdrowa

 • Patrycja - awatar

  Patrycja

  10.03.2018
  10.03.2018

  Powodzenia dla kruszynki

2 220 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 98 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Edi Moth - awatar

Edi Moth

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 98

Natalia - awatar
Natalia
20
Magda - awatar
Magda
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Michał Pająk - awatar
Michał Pająk
5
Maciej Tomkiewicz - awatar
Maciej Tomkiewicz
11
Danuta Tomkiewicz - awatar
Danuta Tomkiewicz
20
Katarzyna - awatar
Katarzyna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij