Karolina Sadłakowska - awatar

Karolina Sadłakowska

Organizator zbiórki

Czym jest życie, a raczej czym powinno być, a właściwie jakie byśmy chcieli by było dla tych, których kochamy?
 Cholerny Skaryszew 2017r. Spocone, wystraszone konie, niektóre już ze znakami rzeźnymi. Wokół ludzie, fundacje i stowarzyszenia walczące o życie niewinnych istot. Któremu pomóc, któremu dać życie, ile mamy miejsca? Mamy dwa konie. Źrebną klacz- Lagunę i końskiego dzieciaka- Malwinkę. Zrobię wszystko, by miały cudowne życie, które dostały niczym bilet z piekła do raju. Każdy rodzic chce, by jego dziecko miało szczęśliwe życie, robi wszystko by zadbać o jego zdrowie. Pragnie by nie cierpiało, by czuło się kochane i bezpieczne. Takie też było ono dla Malwinki, dopóki nie zdiagnozowano u niej, w zasadzie „przypuszczalnie”, gdyż szeregu badań nie można wykonać na miejscu, zaburzeń w przewodnictwie nerwowym. Klacz nie czuje jednej strony zadu, a w jej oczach zgasło światło szczęścia i beztroskiego dzieciństwa. Wczoraj totalnie już bez mocy, patrzyłam jak ciągnie za sobą nogę. I mimo że dziś jest wizyta weterynarza, uznałam że tak być nie może. Choroba wygląda na to, że postępuje, a przed nią całe życie i ja MUSZĘ zadbać, by było dla niej szczęśliwe, że trzeba wspólnymi siłami zrobić wszystko by jej pomóc.
 Wiem, że potrzebuje specjalistycznych badań w specjalistycznej klinice. Skontaktowaliśmy się z Kliniką Weterynaryjną w Wygoda (Buk)- dr Przewoźny. Powiedział, że przyjmie Malwę. Konieczne jest usg miednicy i rtg całej nogi. Może przyjechać kiedy nam pasuje. Chciałabym ją zawieść jak najszybciej, klacz cierpi. Koszt jednak samego transportu w jedną stronę to około 700zł, swoim autem, bez najmu. Koszt miesięcznego pobytu w Klinice z diagnostyką i leczeniem zależny jest od ilości wykonywanych badań. Po rozmowach z osobami korzystającymi z usług Klinik na tym poziomie wynika, że kształtuje się on w granicach 4-5 tys. To dużo pieniędzy, ale czy aż tak dużo przekładając na ratowanie jej życia drugi raz? Kochani, byliście zaangażowani w wykup koni ze Skaryszewa, proszę, błagam bądźcie i teraz. Pomóżcie tej klaczy normalnie żyć. Jej młode serce dopiero poznało cud życia, dopiero zaznało miłości, zobaczyło świat i poznało człowieka z tej dobrej strony. Jestem silna i zawsze zrobię wszystko, by zwierzę nie cierpiało, ale to dzięki Wam niemożliwe staje się zawsze możliwym. Dajmy Malwinie znów szczęści i sprawność… proszę …

Bgż Bnp Paribas Karolina Zagrodzka: Pl 1216 0014 6218 4592 8850 0000 01 tytułem „Klinika dla Malwiny”

Karolina Sadłakowska - awatar

Karolina Sadłakowska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
500
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
500
Anonimowy Darczyńca
Joanna - awatar
30
Joanna

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.