Zbiórka pomoc dla MAXA - zdjęcie główne

pomoc dla MAXA

2 075 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 69 osób w ciągu 14 dni.
Wpłać teraz
 

01. 07. 2020 Max ma śrut w głowie walczymy o Jego zdrowie

29.06.2020  rok. Max po 2 atakach padaczki .!!!.dramat i niewiadoma 

PILNY Tomograf potrzebny.Może jechać jutro z Dianą ale potrzebujemy 2 tys złotych ..jeżeli możecie pomóżcie jesteśmy w tym momencie bezsilni ..

MAX WALCZY O ŻYCIE. 

MAX choruje ma BABESZJOZĘ i złamane serce  .... daleko stąd ..wył z rozpaczy w swoim pseudo-domu..bezsilność.. puste miski -PSI dramat...potem schronisko w Józefowie i kolejna tragiczna karta ...Jego życie rozpadło się na miliony kawałów...Choroba zaatakowała nagle ..

 droga po ratunek ...kilometry po leczenie ..Józefów -Przemyśl ostatnia nadzieja ..Najpierw pozbyć się morderczego zabójcy BABESZJOZY..potem wyleczyć wszystkie rany ...

Max potrzebuje leczenia to Jego życie ..Jeżeli Jego los nie Ci obojętny proszę pomóż Mu wyzdrowieć i weprzyj naszą walkę o Jego lepsze jutro . 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Ewa Smutnicka - awatar

  Ewa Smutnicka

  29.06.20
  29.06.20

  Max, jestem z Tobą. Przesyłam moc dobrej energii. Trzymam kciuki, abyś wyzdrowiał

 • Barbara - awatar

  Barbara

  26.06.20
  26.06.20

  Zdrowiej Maxiu :)

2 075 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 69 osób w ciągu 14 dni.
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 69

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aleksandra - awatar
Aleksandra
50
Anna Literska - awatar
Anna Literska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
A.G. - awatar
A.G.
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paulina Kruszyńska - awatar
Paulina Kruszyńska
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij