Zbiórka Michał kontra GUZ MÓZGU - zdjęcie główne

Michał kontra GUZ MÓZGU

24 605 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 437 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Marta Jasińska - awatar

Marta Jasińska

Organizator zbiórki

Michał ma 36 lat. Jest moim mężem, najlepszym przyjacielem i wszystkim, co mam. W 2015 roku lekarze zdiagnozowali u Niego nowotwór mózgu.

Przeszedł biopsję i niedługo potem - skomplikowaną operację usunięcia ponad ośmiocentymetrowego guza. Musiał na nowo nauczyć się chodzić i mówić. Nie było łatwo, ale lekarze zapewniali nas, że guz został usunięty w całości. 

Niestety, już 3 miesiące po operacji kontrolny rezonans magnetyczny wykazał dwie zmiany w Jego głowie.

Konsultowaliśmy się u wielu specjalistów, jednak wszyscy twierdzili, że ryzyko kolejnej operacji jest zbyt duże. Ze względu na typ nowotworu i obowiązujące protokoły, lekarze nie podjęli się także leczenia onkologicznego.

Zostaliśmy sami, ale nie poddaliśmy się. Naszą jedyną nadzieją była medycyna alternatywna, jednak wciąż szukaliśmy nowych możliwości leczenia. 

Po kilku miesiącach udało nam się znaleźć wspaniałego lekarza, który zdecydował się podjąć operacji usunięcia guza. W 2017 r. Michał przeszedł operację z wybudzeniem. Oznacza to, że podczas gdy lekarze usuwali guza z Jego głowy, On był świadomy, mógł rozmawiać z neuropsychologiem, poruszać rękami i nogami. Wszystko po to, żeby zmniejszyć możliwość pojawienia się poważnych powikłań pooperacyjnych takich, jak np. paraliż. 

Niestety, pomimo znacznej resekcji i tym razem nie udało się usunąć guza w całości, dlatego niedługo po operacji Michał przeszedł uzupełniające leczenie chemioterapią. Niestandardowy protokół - 12 cykli. Odpowiedź na leczenie była bardzo dobra. Nie tylko udało się zatrzymać progresję choroby, ale również zmniejszyć zmiany w głowie Michała. 

Wszystko to dało nam 3 lata stabilizacji. Mogliśmy żyć normalnie, skupić się na codzienności, przerywanej jedynie przez badania kontrolne, które nie wykazywały nic niepokojącego. Zaczęliśmy nawet nieśmiało planować przyszłość. 

Niestety, niedawno koszmar powrócił. Michał trafił do szpitala w stanie bezpośredniego zagrożenia życia. Wymiotował, nie mógł jeść, ból był nie do zniesienia, nie był w stanie już nawet samodzielnie chodzić. Badania potwierdziły progresję choroby. Michał przeszedł operację ratującą życie, a zaraz potem dwie następne. 

Zaczęliśmy walkę od nowa.

Wiemy, że glejak to niezwykle trudny przeciwnik, znamy ryzyko choroby i tak naprawdę bardzo się boimy, jednak wiemy też, że musimy być silni. Na złość rokowaniom i statystykom - udowodnić, że nasza historia może być inna.  Ale żeby mogło tak być, potrzebujemy Waszej pomocy! 

Całą zebraną kwotę przeznaczamy m.in. na:

• rehabilitację 

• koszty około medyczne 

• leki i opatrunki

• terapię alternatywną, odpowiednią dietę i suplementację 

• badania

• konsultacje w kraju i za granicą

Za każdą złotówkę, udostępnienie i wszystkie dobre myśli DZIĘKUJEMY! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.01.2022
  17.01.2022

  Zdrowia!

 • Piti Mazurkiewicz - awatar

  Piti Mazurkiewicz

  17.01.2022
  17.01.2022

  Trzymajcie sie kochani, duzo cierpliwosci i zdrowka! Wszystko bedzie ok!

 • LewyRTS - awatar

  LewyRTS

  14.01.2022
  14.01.2022

  Bracie po szału dużo zdrówka i szybkiego uzbierania całej kwoty!! :)

 • gawel WIDZEW - awatar

  gawel WIDZEW

  13.01.2022
  13.01.2022

  Powodzenia!!

 • Agnieszka Duś - awatar

  Agnieszka Duś

  13.01.2022
  13.01.2022

  Damy radę💪🏼💪🏼💪🏼

24 605 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 437 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Marta Jasińska - awatar

Marta Jasińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 437

Kasia - awatar
Kasia
20
Matiusz - awatar
Matiusz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Grzegorz Wójcik - awatar
Grzegorz Wójcik
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Edyta - awatar
Edyta
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij