Zbiórka Pomóż mi wygrać walkę z rakiem - miniaturka zdjęcia

Pomóż mi wygrać walkę z rakiem

Zbiórka Pomóż mi wygrać walkę z rakiem - zdjęcie główne

Pomóż mi wygrać walkę z rakiem

41 157 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 016 osób
Wpłać teraz
 
Monika Szymkiewicz-Cycoń - awatar

Monika Szymkiewicz-Cycoń

Organizator zbiórki

Moja gra polega na tym żeby uniknąć szachu, w jakim chce mnie postawić życie. Nagroda w tej grze jest zdrowie i życie, myślę, że lepszego trofeum nie można zdobyć. Mam na imie Monika, mam 27 lat i swoją już trudną i długą historię. Życie jak dotąd pokazało mi wiele swoich różnych barw, od tych jasnych, pięknych jak rodzina, cudowny mąż i wymarzone dziecko po ciemne, pochmurne jak choroba. W październiku 2019 roku poprzez cc w 30 tygodniu ciąży urodził się mój największy skarb, niestety już w czasie ciąży okazało się że na moim jajniku rośnie Guz, po usunięciu i badaniu histopatologicznym okazało się że jest to Guz przerzutowy. Spadł na mnie ogromny kamień, po badaniach diagnostycznych okazało się że wróg jest na żołądku. Zaatakował z potężnej broni. Nowotwór złośliwy żołądka 4 stopnia z przerzutami. Zaczęłam nierówną walkę, która trwa do dziś.. Przeszłam 11 ciężkich cykli chemioterapi, teraz dodatkowo codziennie przyjmuje chemie w tabletkach, niestety przerzuty urosly i pojawiły się nowe w obrębie jamy brzusznej. Mimo że są chwile że jest bardzo ciężko, nie poddaje się, walczę by wygrać. Marzę o tym by wychować syna, pokazać mu, że życie może być piękne, że każdemu należy się szacunek, że nie wolno oceniać ludzi nie znając ich historii, oraz że można być dobrym człowiekiem nie raniąc przy tym nikogo.

Jesli ktoś z państwa chciałby pomóc mi w tej ciężkiej i nierównej walce, która da mi cenny czas i pozwoli jeszcze trochę cieszyć się życiem, będę niezmiernie wdzięczna. Za okazaną pomoc i wsparcie z góry z całego serca bardzo serdecznie dziękuję. Mam nadzieję że uda mi się kiedyś odwdzięczyć. Monika

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Monika Szymkiewicz-Cycoń - awatar

  Monika Szymkiewicz-Cycoń

  13.08.20
  13.08.20

  Błagam o pomoc!!! W tej chwili jestem po 12 kursie wyczerpującego leczenia które w zasadzie nie przynosi rezultatów, tylko powoli wyniszcza mój organizm. Zaczęliśmy z mężem szukać pomocy w innych miejscach niestety nikt nie dawał szans na inne skuteczniejsze leczenie. Nadzieja pojawiła się po spotkaniu w Opolskiej klinice SAMARYTANIN z doktorem Cezarym Judą. Nowe metody leczenia takie jak chemia dootrzewnowa, chemia dożylna, hipertermia, leczenie immunologiczne, wlewy witaminowe plus wysoka suplementacja dopiero mogą przynieść oczekiwany skutek. Doktor nie obiecał mi cudów ale dał nadzieję na to że leczenie może przynieść rezultaty nie wyniszczając przy tym mojego organizmu. To jest moja ostatnia deska ratunku. Niestety NFZ nie refunduje tego leczenia. Prywatne leczenie którego miesięczny koszt to ok 10 tysięcy złoty, a całość rozłożona w czasie może oscylować w granicach od 200 do 300 tysięcy złotych to dla mnie kwota niewyobrażalnie wysoka i nierealna do zdobycia.

  Zdjęcie aktualności 53 830

Komentarze


 • Sąsiad z zagranicy - awatar

  Sąsiad z zagranicy

  14.08.20
  14.08.20

  Ma Pani piękną misję do spełnienia.

 • Sylwia - awatar

  Sylwia

  13.08.20
  13.08.20

  Powodzenia, Bog dziala cuda

 • ..... - awatar

  .....

  13.08.20
  13.08.20

  Życzę dużo zdrowia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.08.20
  09.08.20

  Dużo zdrowia dla Ciebie! Trzymam kciuki za wygraną walkę! ❤️

 • Katarzyna Bilińska - awatar

  Katarzyna Bilińska

  08.08.20
  08.08.20

  Wiary , siły i powrotu do zdrowia.

  • Monika Szymkiewicz-Cycoń - awatar

   Monika Szymkiewicz-Cycoń - Organizator zbiórki

   09.08.20
   09.08.20

   Bardzo dziękuję ♥️

41 157 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 016 osób
Wpłać teraz
 
Monika Szymkiewicz-Cycoń - awatar

Monika Szymkiewicz-Cycoń

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 016

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aneta - awatar
Aneta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa S - awatar
Ewa S
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aleksandra Bartkowska - awatar
Aleksandra Bartkowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Emilia - awatar
Emilia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joanna - awatar
Joanna
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij