Zbiórka Pomóż mi wygrać walkę z rakiem - miniaturka zdjęcia

Pomóż mi wygrać walkę z rakiem

Zbiórka Pomóż mi wygrać walkę z rakiem - zdjęcie główne

Pomóż mi wygrać walkę z rakiem

133 101 zł  z 170 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 019 osób
Wpłać teraz
 
Monika Szymkiewicz-Cycoń - awatar

Monika Szymkiewicz-Cycoń

Organizator zbiórki

Moja gra polega na tym żeby uniknąć szachu, w jakim chce mnie postawić życie. Nagroda w tej grze jest zdrowie i życie, myślę, że lepszego trofeum nie można zdobyć. Mam na imie Monika, mam 27 lat i swoją już trudną i długą historię. Życie jak dotąd pokazało mi wiele swoich różnych barw, od tych jasnych, pięknych jak rodzina, cudowny mąż i wymarzone dziecko po ciemne, pochmurne jak choroba. W październiku 2019 roku poprzez cc w 30 tygodniu ciąży urodził się mój największy skarb, niestety już w czasie ciąży okazało się że na moim jajniku rośnie Guz, po usunięciu i badaniu histopatologicznym okazało się że jest to Guz przerzutowy. Spadł na mnie ogromny kamień, po badaniach diagnostycznych okazało się że wróg jest na żołądku. Zaatakował z potężnej broni. Nowotwór złośliwy żołądka 4 stopnia z przerzutami. Zaczęłam nierówną walkę, która trwa do dziś.. Przeszłam 13 ciężkich cykli chemioterapi, teraz dodatkowo codziennie przyjmuje chemie w tabletkach, niestety przerzuty urosly i pojawiły się nowe w obrębie jamy brzusznej. Mimo że są chwile że jest bardzo ciężko, nie poddaje się, walczę by wygrać. Marzę o tym by wychować syna, pokazać mu, że życie może być piękne, że każdemu należy się szacunek, że nie wolno oceniać ludzi nie znając ich historii, oraz że można być dobrym człowiekiem nie raniąc przy tym nikogo.

Koszty które do tej pory dzięki państwu udało się zebrać zostały przeznaczone i w dalszym ciągu będą pokrywały koszty okołomedyczne i bieżące wydatki. 

Na obecne leczenie w Opolskim ośrodku SAMARYTANIN trwa zbiórka na: https://www.siepomaga.pl/dlamoniki#wplaty

 Za okazaną pomoc i wsparcie z góry z całego serca bardzo serdecznie dziękuję. Mam nadzieję że uda mi się kiedyś odwdzięczyć. Monika

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Monika Szymkiewicz-Cycoń - awatar

  Monika Szymkiewicz-Cycoń

  01.09.20
  01.09.20

  Dziś miałam zgłosić się do szpitala do Ozimka celem wszczepienia portu dootrzewnowego i usunięciu tego( niechce się brzydko wyrażać) woreczka żółciowego który przez ostatnie miesiące uprzyksza mi życie dosyć mocno 👺👺👺ale jak to często w moim życiu bywa, nigdy nie jest tak jak To sobie zaplanuję, i na co się nastawię i wizyta jest przełożona na następny tydzień. Moja hemoglobina jeszcze nie zdążyła podskoczyć do odpowiedniego poziomu, żaden anestezjolog nie wykona mi zabiegu z takimi krwinkami bo najzwyczajniej w świecie mogło by się to źle skończyć.

  Zdjęcie aktualizacji 54 711

Komentarze


 • TERESA - awatar

  TERESA

  07.10.20
  07.10.20

  Życzę wytrwałości

 • Monika Woźniak-Błachowicz - awatar

  Monika Woźniak-Błachowicz

  02.10.20
  02.10.20

  Powodzenia! Będzie dobrze bo masz dla kogo walczyć! Nie poddawaj się!

 • Anna Siechniewicz - awatar

  Anna Siechniewicz

  02.10.20
  02.10.20

  Licytację dla Moniki

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.09.20
  24.09.20

  Powodzenia, aby ta chęć walki Cię nie opuszczają kochana, zdrówka.

 • Marta Red Velvet - awatar

  Marta Red Velvet

  18.09.20
  18.09.20

  Dużo Zdrowia ❤️

133 101 zł  z 170 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 019 osób
Wpłać teraz
 
Monika Szymkiewicz-Cycoń - awatar

Monika Szymkiewicz-Cycoń

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2 019

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
28
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika Cybulska - awatar
Monika Cybulska
20
Marta Kuźmińska - uszka - awatar
Marta Kuźmińska - uszka
120
Paulina-pas do pływania - awatar
Paulina-pas do pływania
20
Monika Rolla - awatar
Monika Rolla
80
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aleksandra Kubiak, książka - awatar
Aleksandra Kubiak, książka
45
Beata - awatar
Beata
20
Anna Burban - awatar
Anna Burban
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij