Zbiórka Pomoc dla Remigiusza - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Remigiusza

Zbiórka Pomoc dla Remigiusza - zdjęcie główne

Pomoc dla Remigiusza

11 591 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 170 osób
Wpłać teraz
 
Aneta Dominik - awatar

Aneta Dominik

Organizator zbiórki

Dnia 27.06.2018 w wypadku motocyklowym niedaleko Nowego Tomyśla ucierpiał mój 31-letni brat Remigiusz. Po wypadku został przetransportowany śmigłowcem w stanie krytycznym do poznańskiego szpitala. Tam przeszedł kilka operacji i 3 tygodnie spędził w śpiączce.

Cudem udało mu się przeżyć zderzenie z samochodem, jednak doznał poważnych obrażeń ciała, m.in. urazu czaszkowo-mózgowego, obrzęku mózgu, stłuczenia klatki piersiowej i płuc, złamania żeber, kości łonowej, udowej, piszczeli lewej, przedramienia prawego oraz złamania trzonu TH10 (potocznie nazywanym złamaniem kręgosłupa).

Najprawdopodobniej Remigiusz nie będzie mógł chodzić i będzie musiał do końca życia poruszać się na wózku inwalidzkim. Obecnie Remigiusz przebywa w Bonifraterskim Centrum Zdrowia pw. św. Benedykta Menni w Piaskach, gdzie rozpoczyna długą walkę o powrót do zdrowia.

Zwracam się z prośbą o pomoc do ludzi dobrych serc.

Zebrane fundusze chcę przeznaczyć na dalszą rehabilitację Remigiusza i przystosowanie mieszkania, aby mógł w nim normalnie funkcjonować po powrocie z ośrodka rehabilitacyjnego.

Przed wypadkiem mój brat był wesołym, uśmiechniętym, pozytywnie nastawionym do życia motocyklistą.

Dziękuję za każdą pomoc, dobro wraca.

Siostra Remigiusza - Aneta.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Oskar Rożewicz - awatar

  Oskar Rożewicz

  07.10.18
  07.10.18

  Szybkiego powrotu do zdrowia! LwG!

 • Przemek Śniadecki - awatar

  Przemek Śniadecki

  24.09.18
  24.09.18

  Dużo zdrowia

 • Tosia, Marcin i Esmee - awatar

  Tosia, Marcin i Esmee

  23.09.18
  23.09.18

  Szybkiego powrotu do zdrowia zyczymy i pozdrawiamy <3

 • POWER TEAM - awatar

  POWER TEAM

  21.09.18
  21.09.18

  Remik, trzymamy za Ciebie kciuki i czekamy szybki powrót do zdrowia

 • Natalia Iwanicka - awatar

  Natalia Iwanicka

  16.09.18
  16.09.18

  Remik jest spoko gość. Więc warto pomagać 💕

11 591 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 170 osób
Wpłać teraz
 
Aneta Dominik - awatar

Aneta Dominik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 170

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Currylook - awatar
Currylook
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kajetan Szlen - awatar
Kajetan Szlen
5
Filip - awatar
Filip
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Asia - awatar
Asia
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij