Zbiórka Pomoc dla Remigiusza - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Remigiusza

Zbiórka Pomoc dla Remigiusza - zdjęcie główne

Pomoc dla Remigiusza

11 631 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 172 osoby
Wpłać teraz
 
Aneta Dominik - awatar

Aneta Dominik

Organizator zbiórki

Dnia 27.06.2018 w wypadku motocyklowym niedaleko Nowego Tomyśla ucierpiał mój 31-letni brat Remigiusz. Po wypadku został przetransportowany śmigłowcem w stanie krytycznym do poznańskiego szpitala. Tam przeszedł kilka operacji i 3 tygodnie spędził w śpiączce.

Cudem udało mu się przeżyć zderzenie z samochodem, jednak doznał poważnych obrażeń ciała, m.in. urazu czaszkowo-mózgowego, obrzęku mózgu, stłuczenia klatki piersiowej i płuc, złamania żeber, kości łonowej, udowej, piszczeli lewej, przedramienia prawego oraz złamania trzonu TH10 (potocznie nazywanym złamaniem kręgosłupa).

Najprawdopodobniej Remigiusz nie będzie mógł chodzić i będzie musiał do końca życia poruszać się na wózku inwalidzkim. Obecnie Remigiusz przebywa w Bonifraterskim Centrum Zdrowia pw. św. Benedykta Menni w Piaskach, gdzie rozpoczyna długą walkę o powrót do zdrowia.

Zwracam się z prośbą o pomoc do ludzi dobrych serc.

Zebrane fundusze chcę przeznaczyć na dalszą rehabilitację Remigiusza i przystosowanie mieszkania, aby mógł w nim normalnie funkcjonować po powrocie z ośrodka rehabilitacyjnego.

Przed wypadkiem mój brat był wesołym, uśmiechniętym, pozytywnie nastawionym do życia motocyklistą.

Dziękuję za każdą pomoc, dobro wraca.

Siostra Remigiusza - Aneta.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Oskar Rożewicz - awatar

  Oskar Rożewicz

  07.10.18
  07.10.18

  Szybkiego powrotu do zdrowia! LwG!

 • Przemek Śniadecki - awatar

  Przemek Śniadecki

  24.09.18
  24.09.18

  Dużo zdrowia

 • Tosia, Marcin i Esmee - awatar

  Tosia, Marcin i Esmee

  23.09.18
  23.09.18

  Szybkiego powrotu do zdrowia zyczymy i pozdrawiamy <3

 • POWER TEAM - awatar

  POWER TEAM

  21.09.18
  21.09.18

  Remik, trzymamy za Ciebie kciuki i czekamy szybki powrót do zdrowia

 • Natalia Iwanicka - awatar

  Natalia Iwanicka

  16.09.18
  16.09.18

  Remik jest spoko gość. Więc warto pomagać 💕

11 631 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 172 osoby
Wpłać teraz
 
Aneta Dominik - awatar

Aneta Dominik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 172

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Currylook - awatar
Currylook
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kajetan Szlen - awatar
Kajetan Szlen
5
Filip - awatar
Filip
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij