Zbiórka Pomoc pogorzelcom z Przemkowa - miniaturka zdjęcia

Pomoc pogorzelcom z Przemkowa Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc pogorzelcom z Przemkowa - zdjęcie główne

Pomoc pogorzelcom z Przemkowa

31 334 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 343 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Szczepaniak - awatar

Aleksandra Szczepaniak

Organizator zbiórki

26 grudnia, Boże Narodzenie, parę minut przed północą...

...„Wśród nocnej ciszy...”

Spokój ciszy nocnej przerywa odgłos bijącej na alarm syreny strażackiej. Nikt nie spodziewał się tragedii, którą tym samym obwieszcza.

Magda i Tomek to młodzi ludzie, rodzice dwóch chłopców, Marcela i Jasia, wspaniali przyjaciele, a przede wszystkim dobrzy ludzie, którym krzywda ludzka nigdy nie jest obojętna. Dzisiaj sami potrzebują naszej pomocy, pomocy ludzi o dobrych sercach.

Kilka lat temu podjęli decyzje o zakupie domu, by stworzyć w nim azyl dla siebie i swoich dzieci. Tomek, jako ambitny człowiek, większość prac remontowych wykonywał własnymi rękoma, wkładając w to nie tylko całą swoją energię, ale również i serce. Pomimo wielu przeciwności losu w styczniu tego roku udało im się dokończyć remont i wprowadzić do ich wymarzonego gniazdka.

Piękna choinka, a pod nią prezenty, pod sufitem jemioła, kolorowe ozdoby z papieru zrobione przez dzieci. To były pierwsze święta w nowym domu...

...nikt nie spodziewał się, że będą tak tragiczne w skutkach. 

Dzień Bożego Narodzenia, mały Marcel idąc do toalety, zobaczył ogień w jednym z pokoi. To właśnie on uratował życie swojej rodzinie, alarmując śpiących rodziców o zaistniałej sytuacji. Później wszystko potoczyło się  już bardzo dynamiczne, ogień trawił co tylko napotkał na swojej drodze. 

Rodzina została bez dachu nad głową, bo ich dom nie nadaje się do zamieszkania. Mimo tego, że stracili dosłownie wszystko, dziękują losowi, że w obliczu tej całej tragedii są razem, cali i zdrowi. W dalszym ciągu wierzą, że wszystko ułoży się po dobrej myśli. 

Pomóżmy im odbudować nie tylko dom, ale i nadzieję i wiarę w lepsze jutro...


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Licytacja plecak Świnka Peppa - awatar

  Licytacja plecak Świnka Peppa

  18.02.2022
  18.02.2022

  Licytacja plecak Świnka Peppa 30zł

 • Adrianna - awatar

  Adrianna

  30.01.2022
  30.01.2022

  Miód pitny

 • Licytacja chrusty 100zł - awatar

  Licytacja chrusty 100zł

  22.01.2022
  22.01.2022

  Przelew zrobiony :)

 • Monika Miklus - awatar

  Monika Miklus

  21.01.2022
  21.01.2022

  miodek

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.01.2022
  13.01.2022

  ...........

31 334 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 343 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Szczepaniak - awatar

Aleksandra Szczepaniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 343

Sybilla Macioszek - awatar
Sybilla Macioszek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Alicja - awatar
Alicja
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Wojciech Ziemnik - awatar
Wojciech Ziemnik
30
Irena Kraska -plecaczek - awatar
Irena Kraska -plecaczek
15
Licytacja plecak Świnka Peppa - awatar
Licytacja plecak Świnka Peppa
30
Licytacja ananas i książki - awatar
Licytacja ananas i książki
45
Klaudiusz Wengerek - awatar
Klaudiusz Wengerek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij