Aleksandra Kurak - awatar

Aleksandra Kurak

Organizator zbiórki

Jestem młodą mamą dwójki wspaniałych dzieci. Młodszy z synków ma bardzo poważną wadę serca i w wieku 5 miesięcy przeszedł operację ratującą życie. 

Jestem młoda, ale mam pasję... Pomagać innym dzięki Hipoterapii. Z końmi mam do czynienia od dziecka, Hipoterapią interesuję się od nastolatki.
Zawsze lubiłam pomagać. Chciałabym jednak robić to na większą skalę. Moim marzeniem jest założenie ośrodka Hipoterapii dla niepełnosprawnych dzieci i dorosłych. Jednak zanim to się stanie muszę ukończyć kursy, szkolenia- na to zostanie przeznaczona uzbierana kwota oraz na start. Robię wszystko, by spełnić swoje marzenia i móc pomagać w ten sposób. Jednak wszystko jest kosztowne- tzn. dojazdy do specjalistów z młodszym synkiem, na rehabilitację... Nie jest łatwo, dlatego już dzisiaj wychodzę do Ciebie z prośbą o pomoc. Robię to przede wszystkim dla osób chorych, niepełnosprawnych, by mogli uwierzyć w siebie i poznać świat z innej strony.

**********************************************************
Bardzo długo biłam się z myślami czy założyć taką zbiórkę. Niektórzy uważają, że to pójście na łatwiznę... Nic bardziej mylnego... Uwierz mi, że chciałabym móc więcej. Niestety życie często weryfikuje nasze plany...

Za pomoc z góry dziękuję.
*********************************************************

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi."- Św. Jan Paweł II 


Aleksandra Kurak - awatar

Aleksandra Kurak

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij