Zbiórka Zabieg invitro - zdjęcie główne

Zabieg invitro

772 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać teraz
 
Asia Kulisz - awatar

Asia Kulisz

Organizator zbiórki

Dzień dobry.

Mam na imię Asia i  mam 35 lat. Od dwóch lat staramy się z narzeczonym o dziecko.- na początku starań się o dziecko okazało się na usg, że mam cystę, usunięta hormonalnie,- po jakimś czasie znów kolejne usg i okazało się, że mam polipa i znów do usnięcia, ale już zabieg pod narkozą co udokumentowane jest poniżej na zdjęciach 14.01.2019. Okazało się, że polip został wyłyżeczkowany, a prawy jajowód ma ujście szpilkowate i jest częściowo zarośnięty co może skutkować ciążą pozamaciczną. Tutaj była wielka radość, bo został mi jeszcze sprawny lewy,- oczywiście minęły trzy miesiące, znowu laparoskopia diagnostyczna w kierunku drożności jajowodów i tu się mój świat zawalił, okazało się po zabiegu, że  w lewym jajowodzie wodniak, brak drożności i prawy lekko rozdęty (wypis na zdjęciach 16.05.2019 ),  po okazaniu wyników lekarzowi prowadzącemu, poinformował mnie takimi słowami " Pani Joanno tutaj nawet nie można inseminacji przeprowadzić, jedynie co, to in vitro"Tak bardzo bym chciała poczuć chociaż raz jak to być mamą.Zebrane pieniążki w całości przeznaczę na zabieg in vitro jak i na badania związane z tym zabiegiem.Bardzo bym prosiła o pomoc nie ważne ile, każda złotówka się dla nas liczy jak i udostępnienia.
Zabieg in vitro jest tak kosztowny, że na dzień dzisiejszy nie stać mnie na pokrycie wszystkich kosztów.Bardzo proszę o wsparcie za wszystkie wpłaty i udostępniania dziękuje.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
772 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać teraz
 
Asia Kulisz - awatar

Asia Kulisz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Iuliia Jul - awatar
Iuliia Jul
30
Kwiotek - awatar
Kwiotek
50
Iwona - awatar
Iwona
20
Marcin - awatar
Marcin
20
Michał Majka - awatar
Michał Majka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
rafał wilk - awatar
rafał wilk
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 czerwca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij