Zbiórka Zbiórka na zakup karmy dla kotów - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na zakup karmy dla kotów

Violetta Pe - awatar

Violetta Pe

Organizator zbiórki

Witam Państwa!

Koty to moja pasja, a pomaganie im jest dla mnie tak naturalne, jak oddychanie. Zajmuję się kotami od 16 lat, pod moim dachem znalazło schronienie 13 kotów, które wcześniej były bezdomne. Koty są zdrowe, zadbane, wysterylizowane.

Pomagam  kotom wolnożyjącym w swojej okolicy, codziennie dokarmiam, kupuje karmę w puszkach i suchą. Zrobiłam domki, aby mogły się schronić. Staram się wyłapywać takie koty i zawożę do sterylizacji, aby nie powiększać bezdomności. Potem wypuszczam je w miejscu bytowania. Przed nami zima, bardzo trudny okres dla kotów ulicznych. Aby przetrwać muszą dużo i dobrze jeść. Inaczej popadają w choroby i nie zawsze uda się takiemu  kotu pomóc.

Miesięcznie potrzebuję dla tych kotów ok. 70-80 puszek kociej karmy i ok. 15 kg suchej karmy. 

Na moim utrzymaniu znajdują się też koty, które są w domu mojej mamy, znajdy i podrzutki, w liczbie 14 sztuk. Im również kupuję karmę, żwirek i jak któryś zachoruje zawożę do weterynarza i leczę na swój koszt, gdyż mama jest wdową i ma bardzo skromną emeryturę. Wszystkie te koty są wysterylizowane/wykastrowane. Miesięcznie takie stado pochłania bardzo dużo jedzenia, dziennie jest to 7 puszek i ok. kilogram suchej karmy.


W sumie muszę wykarmić ponad 30 kotów, co jest nie lada wyzwaniem i pociąga za sobą ogromne koszty (ok. 1500 zł miesięcznie). Jeśli do tego doliczę zakup leków odrobaczających i koszty wizyt lekarskich to kwoty są naprawdę spore. Przekracza to już moje możliwości, dlatego zdecydowałam się poprosić o pomoc ludzi o dobrych, wrażliwych sercach.

Każda nawet najmniejsza wpłata będzie dla mnie dużą pomocą. Przeznaczę to na zakup karmy, żwirku i leków dla gromadki kotów u mamy i na karmę dla kotów wolnożyjących. Wszystko udokumentuję paragonami i fakturami, ponieważ to Państwa pieniądze i chcę, żebyście wiedzieli na co je wydałam. Uczciwość i transparentność działań to podstawa.

Chętnie odpowiem na każde pytanie, proszę pisać.

Z góry dziękuję za pomoc.

Aktualności

 • Violetta Pe - awatar

  Violetta Pe

  22.11.17
  22.11.17

  Szanowni Państwo! Obecnie leczę dwa koty, mają infekcję wirusową i w ciągu 6 dni wydałam na wizyty u weterynarza 324 zł! (mam paragony, jakby ktoś nie wierzył). A to nie jest koniec leczenia, bo kotki wciąż czują się źle. Kolejna wizyta w sobotę 25.11.br. Taka kwota znacznie uszczupliła mój budżet domowy, który i tak w znacznej części idzie na koty. Brakuje mi wciąż na karmę dla bezdomnych, a to co kupiłam szybko znika, bo jest zimno i koty dużo jedzą. Bardzo proszę, jeśli ktoś mógłby dorzucić jakikolwiek grosz, byłabym wdzięczna. Na zdjęciu chore kocurki, Szczepan i Pysio odłowione z wolności w tym roku (maj i sierpień).

  Zdjęcie aktualności 9 663

Komentarze

 • Agnieszka Tomkowiak - awatar

  Agnieszka Tomkowiak

  26.10.17
  26.10.17

  Powodzenia!

  • Violetta Pe - awatar

   Violetta Pe - Organizator zbiórki

   26.10.17
   26.10.17

   Bardzo dziękuję za wsparcie :) Pozdrawiam serdecznie :)

Violetta Pe - awatar

Violetta Pe

Organizator zbiórki

Wpłaty - 27

Merlin Morgana DT Avalon - awatar
15
Merlin Morgana DT Avalon
Elisabeth Wegrzynowski - awatar
50
Elisabeth Wegrzynowski
Eryk Strużyński jakie - awatar
5
Eryk Strużyński jakie
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
hanna - awatar
10
hanna
Merlin Morgana DT Avalon - awatar
15
Merlin Morgana DT Avalon
Kasia - awatar
5
Kasia
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij