DlaMiłoszka

18 302 zł  z 110 000 zł (Cel)
Wpłaciło 505 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Pomóż Miłoszowi  w walce o siebie!! 

Miłoszek urodził się w 27 tygodniu ciąży. Obecnie ma 15 miesięcy. Od samego początku walczy dzielnie o siebie, o swoje życie. Rodzice mówią o nim Miłosz Wojownik.  

Od chwili rozpoczęcia rehabilitacji Miłosz poczynił ogromne postępy.Uśmiecha się,rozpoznaje ludzi,chwyta palcami .Do celu jednak daleka i kosztowna droga.Wraz z mamą Miloszka rozważamy również zabieg w Norwegii który mógłby bardzo pomóc naszej kruszynce .Niestety wkrótce czeka nas jeszcze jedna operacja  a właśćiwie zabieg usunięcia kamieni.

Chłopiec w swoim krótkim życiu zmaga się z  krwawieniem dokomorowym 4 stopnia z dużym wodogłowiem i zmianami malacyjnymi w płacie czołowym prawym. Rozmiekanie istoty białej mózgu. Retinopatia wczesniacza -schorzenie siatkówki oka. Jego mózg niestety nie jest tak rozwinięty jak u zdrowych, urodzonych o właściwym czasie dzieci. Posiada jego śladowe ilości,  które trzeba pobudzić do intensywnej pracy. 

Pomimo to  rodzice i bliscy chłopca głęboko wierzą , że spotka ich cud. Przed nimi  długa i ciężka praca, aby osiągnąć nawet najmniejszy postęp, który do początek czemuś większemu. Ich marzeniem jest zobaczyć uśmiech na malutkiej buźce Miłosza, zobaczyć jak siada i rozwija się. 

Każda złotówka to mały krok do sukcesu. Każda darowizna to pomoc dla Miłosza, który  potrzebuje stałej rehabilitacji, fizjoterapeutów, stymulacji mózgu, specjalistycznego sprzętu. To co rodzice  dostaną z NFZ to tylko kropla w morzu potrzeb. 

Prosimy nie bądź obojętny.  Być moze dla świata jest tylko człowiekiem, ale dla swoich rodziców jest całym światem.

Z całego serca dziękujemy za każdą pomoc .