Oddana po 4 godzinach od adopcji

owner

Pomocni dla Sary

Organizatorzy zbiórki

Zbiórka

Sara oddana po 4 godzinach od adopcji

Sara to młoda, radosna sunia. Ma niespełna 2 lata. Większość psiego dzieciństwa spędziła w schronisku wśród setek innych psów. Po ponad roku spędzonym za kratami dostała szanse! Wolontariusz wyciągnął ją ze schroniska i przygotował do adopcji. Nastał ten cudowny dzień i Sara pojechała do swojego domu! Radość nie trwała jednak długo.  

Po 4 godzinach otrzymał wiadomość, iż musi odebrać psiaka jak najszybciej. Zdruzgotany chłopak nie wiedząc co robić, w środku nocy zabrał sunię do siebie. Przez następne dni zabierał Sarę do weterynarzy aby zrobić jej wszelkie badania, gdyż ma ona problemy ze skórą i jest wychudzona.

Dbał o Sarę jak tylko potrafił. Nie chciał aby sunia wróciła znów do schroniska. Niestety sam wynajmuje pokój i ledwo wiąże koniec z końcem, więc nie może jej zatrzymać, ale nie chce aby sunia wróciła do schroniska.

Photo

Uratujmy Sarę!

Sara o świetny psiak, żywiołowy i radosny mimo tak długiego czasu spędzonego w schronisku ma ogromną radość życia. Ma jednak też charakterek i należy popracować nad jej manierami, jak każdy psiak w typie jagdteriera wymaga doświadczonych opiekunów.

Chcemy ją umieścić w hoteliku, aby doświadczona behawiorystka popracowała nad Sarą tak byśmy mogli znaleźć jej odpowiedzialny domek. Miesiąc utrzymania Sary w hoteliku to 400zł.

Pomóż nam opłacić jej pobyt. Nie pozwólmy jej wrócić do schroniska!

Za każdą wpłatę będziemy ogromnie wdzięczni.

Photo

Komentarze

 • Ania

  04.02.16
  04.02.16

  Powodzenia psinko!

  • Pomocni dla Sary

   Pomocni dla Sary - Organizatorzy zbiórki

   04.02.16
   04.02.16

   Ogromnie dziękujemy za wsparcie!

owner

Pomocni dla Sary

Organizatorzy zbiórki

Wpłaty - 4

 • Avatar Joanna
  10
  Joanna
 • Avatar Jola
  20
  Jola
 • Avatar Agnieszka
  170
  Agnieszka
 • Avatar Ania
  20
  Ania

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Obróc, aby zobaczyć stronę