Stowarzyszenie Pomocy Królikom jak pewnie wiecie pomaga zwierzętom - przede wszystkim królikom. Czasami jednak zdarzają się wyjątki i pomagamy nie tylko Uszatym Przyjaciołom. Takim wyjatkiem jest Gizmo.

Gizmo jest psiakiem mieszkającym na Domu Tymczasowym u Dominiki - członka naszego Stowarzyszenia. Gizmo ma już wiele wiosen za sobą, bo około 14 i potrzebuje naszej pomocy. 


Jest on psem nad którym poprzedni właściciel znęcał się fizycznie. Gizmo trafił do schroniska, a na stare lata zamieszkał tymczasowo u Dominiki. W wyniku znęcania się Gizmo ma problemy z biodrami - powodują ból przy chodzeniu - zła dieta jaką miał w życiu i znęcanie się nad nim bardzo mocno się do tego przyczyniły. Wypadają mu również obie rzepki. Największym problemem jednak jest dyskopatia - nie leczona przez dłuższy okres czasu zaczęła mu mocno doskwierać i powodować paraliż kończyn miednicznych. Gizmo dodatkowo ma problemy z sercem (niedomykającą się lewą zastawkę serca) oraz wodę w płucach. 

Widząc poświęcenie Dominiki i to jak Gizmo zmienił się pod jej opieką, postanowiliśmy biedakowi pomóc. Pobyt w Domu Tymczasowym spowodował, że agresja Gizmo zmalała - wciąż jednak jeszcze boi się wszelakich kijów, mioteł itd. Jednak jest już pogodnym i radosnym psem. Chcemy mu przedłużyć życie.


Diagnostyka i leczenie Gizma jest niezwykle drogie. Szpital Weterynaryjny Krzemińskiego w Gdańsku bardzo nam pomaga, jednak koszt badań i operacji to ponad 2700 zł. Gizmo miał wykonaną morfologię i biochemię oraz rezonans magnetyczny kręgosłupa i głowy. Koszt operacji to 2000 zł, a rezonansu 700 zł. Resztę jesteśmy w stanie pokryć sami - za zabieg i rezonans nie bardzo i potrzebujemy wsparcia - Waszego wsparcia.


W dniu 5 czerwca 2017 roku Gizmo miał wykonaną operację usunięcia dyskopatii. Dziś możemy powiedzieć, że operacja się udała i dobę po zabiegu psiak jest w stanie chodzić. Będzie mógł się on cieszyć jeszcze życiem - my na pewno z tego powodu cieszymy się niezmiernie, bo Gizmo zasługuje na to by móc nacieszyć się światem.

Bardzo prosimy o pomoc w uregulowaniu rachunków za leczenie na prawdę cudownego i kochanego psiaka :)

Aktualności

 • Stowarzyszenie Pomocy Królikom - awatar

  Stowarzyszenie Pomocy Królikom

  18.07.17
  18.07.17

  Do zapłaty została jeszcze druga FV za sam zabieg i leki :) bardzo gorąco prosimy o wsparcie - brakuje nam na prawdę niewiele do celu.

  Zdjęcie aktualności 6 390

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.06.17
  08.06.17

  .

  • Stowarzyszenie Pomocy Królikom - awatar

   Stowarzyszenie Pomocy Królikom - Organizator zbiórki

   08.06.17
   08.06.17

   Serdecznie dziękujemy!

Wpłaty - 51

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Czaterski Czaterski - awatar
110
Czaterski Czaterski
Angelika - awatar
10
Angelika
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Ola$ - awatar
50
Ola$
Monika Bembnowska - awatar
50
Monika Bembnowska
Monika - awatar
30
Monika
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Sebastian Krzyśko - awatar
50
Sebastian Krzyśko

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij