Zbiórka Pomóżmy Schorowanej Staruszce - zdjęcie główne

Pomóżmy Schorowanej Staruszce

38 638 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 327 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Jarosław Jezierski - awatar

Jarosław Jezierski

Organizator zbiórki

Witam wszystkich !

Kochani, postaram się pokrótce opisać historię prawie 90letniej staruszki.

Dawniej staruszka (Pani Marysia)  pomagała innym teraz sama potrzebuje pomocy.

Jest osobą starszą, samotna oraz schorowana choruje na niewydolność serca (jest po operacji serca) miażdżycę cukrzycę w związku z czym wymaga specjalnej diety oraz insuliny :( oraz inne. 


Jej emerytura jest bardzo niska i niestety nie starcza jej na życie. Niedługo idzie zima musi ogrzać starym rozwalających się piecem swoje cztery kąty. Niestety jej warunki mieszkaniowe nie pozwalają godnie żyć. Mieszka w jednopokojowym mieszkaniu  bez łazienki (udało się na szczęście doprowadzić jej wodę) 


Bardzo uwielbia zwierzęta i to one jak to mówi podtrzymują ja na duchu i dla nich żyje :) ma 5kot w tym 2 co dopiero się urodziły oraz starszego również ledwo chodzącego pieska :( Miłość ❤️❤️ i czułość jaka im daje staruszka jest nie do opisania.

Gdyby ktoś chciał zrobić zakupy dla Pani Marysi bądź ktoś chce się ze mną skontaktować np w celu przedłożenia jakiś dokumentów proszę wysłać wiadomość :) 

Bardzo prosimy o wsparcie. Każda złotówka się liczy. ❤️❤️❤️ A dobro powraca ze zdwojoną siła. Bóg zapłać za wsparcie. Pozdrawiam.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Jarosław Jezierski - awatar

  Jarosław Jezierski

  05.10.21
  05.10.21

  Dziękujemy wszystkim za wpłaty. Staruszka została na zimę rowniez zaopatrzona w opal węgiel i drzewo jest przeszczęśliwa !!!!! ❤️❤️❤️❤️ Dziękujemy raz jeszcze bardzo prosimy o udostepnienia miejmy nadzieję że Staruszka dożyje godnie zimy. ❤️❤️❤️❤️❤️

Komentarze


 • Ewelina Mariusz Bulczak - awatar

  Ewelina Mariusz Bulczak

  14.10.21
  14.10.21

  pomagam.pl/pomozmystaruszce

 • Ania - awatar

  Ania

  13.10.21
  13.10.21

  Życzę dużo zdrowia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.09.21
  23.09.21

  Dużo zdrówka dla tej Pani !!!

 • Weronika - awatar

  Weronika

  23.09.21
  23.09.21

  Trzymam kciuki.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.09.21
  23.09.21

  Dobro Wraca

38 638 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 327 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Jarosław Jezierski - awatar

Jarosław Jezierski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 327

KRYSTIAN - awatar
KRYSTIAN
20
Janać Dorota - awatar
Janać Dorota
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Norbert - awatar
Norbert
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Agnieszka Baraniecka - awatar
Agnieszka Baraniecka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Paulina - awatar
Paulina
50
Szubierajska Angelika - awatar
Szubierajska Angelika
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij