Zbiórka Pomóż Nam istnieć - zdjęcie główne

Pomóż Nam istnieć

40 849 zł  z 495 700 zł (Cel)
Wpłaciły 783 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Prosimy o Twoją pomoc. Setki naszych Zwierząt potrzebują dziś wsparcia. Kryzys uderza w nas mocno. Rok 2022 to dla nas cios za ciosem. Pomóż nam. 

Wybuch wojny na Ukrainie spowodował niespotykany dotąd wzrost potrzebujących Zwierząt.  Jesteśmy najbliżej konfliktu od Ukrainy dzieli nas tylko 10 min drogi. Codziennie odbieramy setki próśb o pomoc  z Polski i UA.

Kryzys gospodarzy doprowadził do dramatu wielu Polskich rodzin. W takich sytuacjach pierwsze cierpią  Zwierzęta. Ilość czekających na ratunek porzuconych, przewlekłe chorych, wygłodzonych, postrzelonych łamie serce.

Mimo chęci nie mamy możliwości by ratować. 

Sąsiadująca wojna, inflacja wzrost drastyczny cen to dla nas ogromny ciężar.

Nie mamy pomocy ze strony Państwa. Działamy tylko dzięki wsparciu dobrych serc. 

Stało się. Początkowy zryw społeczny dawał nam możliwości pomocy. Dawaliśmy z siebie dosłownie wszystko. Dzień i noc na miejscu w gotowości. 24h na dobę 

1200 Zwierząt to liczba która znaczy uratowane przez nas życie.

Dodatkowo udzielaliśmy noclegów, pomagaliśmy w transporcie. Stworzyliśmy na Twierdzy Magazyn humanitarny dla międzynarodowych organziacji w celu lepszego załadunku i pomocy Ukrainie. 

Noce i dnia pomagaliśmy tym którzy nas prosili o pomoc. Ratowaliśmy ewakuowaliśmy bez wytchnienia bo życie naszych braci jest na 1 miejscu.

Leczymy rehabilitujemy operujemy pomagamy behawioralnie otaczamy opieką,

Niestety Organizacje które na początku deklarowały długofalową pomoc dziś już nie przyjeżdżają temat UA jest na dalszym planie. Zostaliśmy sami często z nieopłaconymi przez inne organizacje rachunkami. Wiele obietnic wiele dni z nami i .....zero 

Dziś pomocy znikąd 

Jesteśmy zaniepokojeni sytuacją i mamy pełno obaw odnośnie kolejnych dni. 

Z przerażeniem widzimy jak stałe wsparcie maleje i darowizny spadają z dnia na dzień. Fundację dotyka kryzys a wzrost cen powoduje ogromne zaniepokojenie o dalsze nasze tygodnie. 

Wierzymy że dobro zwycięża a Zwierzęta mają swoich przyjaciół wśród ludzi.

Jeżeli możesz pomóż nam i wesprzyj walkę o lepszy świat dla Zwierząt. 

Bez Ciebie nie ma ratunku z Tobą jest jak pomagać Zwierzętom 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kinga - awatar

  Kinga

  28.01.2023
  28.01.2023

  ❤️❤️❤️

 • Beti - awatar

  Beti

  16.01.2023
  16.01.2023

  💝

 • Agnieszka Olczyk - awatar

  Agnieszka Olczyk

  16.01.2023
  16.01.2023

  Jesteście wielcy!

 • Marcelina Nowak - awatar

  Marcelina Nowak

  04.01.2023
  04.01.2023

  :( pomagam!

 • Dorota M. - awatar

  Dorota M.

  26.12.2022
  26.12.2022

  Serdecznie pozdrawiam Kochani

40 849 zł  z 495 700 zł (Cel)
Wpłaciły 783 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 783

M&M * - awatar
M&M *
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kinga - awatar
Kinga
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anna Kozdraś - awatar
Anna Kozdraś
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Marlena G - awatar
Marlena G
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij