Zbiórka Potrącony przez kombajn.Help - miniaturka zdjęcia

Potrącony przez kombajn.Help


AKTUALIZACJA. 15.11.2017

Jednak nie jest dobrze:( Powiedzieli mi, że na tylne łapki już nie stanę:( Teraz czeka mnie intensywna rehabilitacja, aby złamana łapka wróciła do sił. Przez 2 tygodnie będę intesywnie ćwiczył i walczył, aby nie musieli mi jej usztywnić. Mówią, że mam nie martwić, że w razie czego dostanę wózeczek i będę śmigał jak Kubica. Ciocie i wujkowie mówią, że mam się nie załamywać, że oni będą walczyć i ja też mam... ale wiecie liczyłem tak jak i wy na więcej ... Będzie dobrze prawda?

AKTUALIZACJA 02.11.2017

Tak sobie ćwiczę z toą Moją Anią i tak sobie myślę, że fajna z niej dziewczyna. Wiecie, że ona nawet w weekendy do mnie zagląda? Mówi, że niedługi się rozstaniemy, ale ja jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić. Mam się szykować do drogi. Ponoć gdzieś daleko pojadę, gdzieś, gdzie będą mnie uczyć chodzić, ale nikt nie daje gwarancji, że to się uda. Będę za nią tęsknić i za innymi osobami z przychodni też ... Obiecuję, że będę do Was zaglądał i przekazywał co u mnie słychać, a na razie jak zwykle myślcie o mnie ciepło<3

AKTUALIZACJA 18.10.2017

Dzięki Wam uzbieraliśmy pierwotną kwotę 8000 zł. W chwili obecnej czekamy na wystawienie FV z lecznicy za obecną opiekę nad Popcornem, jak tylko ją otrzymamy to na pewno ją udostępnimy. Już wiemy, że nasz rudasek niedługo będzie mógł opuścić klinikę i przed nami trudna decyzja co dalej. Myślimy, aby wysłać go na rehabilitację stacjonarną, bo tylko taka może przynieść najlepsze efekty. Niestety tak jak na wszystko, na to również są potrzebne fundusze, dlatego zdecydowaliśmy się podnieść poprzednią kwotę. Nie chcemy likwidować tej zbiórki i zakładać kolejnej, abyście wiedzieli jakie pieniążki do tej pory udało się zebrać. Mamy nadzieję, ze nadal będziecie spierać naszego Popcorna.

AKTUALIZACJA 14.10.2017 

Nasz maluszek miał dzisiaj koleną operację. Składana była połamana łapka. Prosmy kierować w jego stronę same pozytywne myśli <3

Historię Popcorna wielu już z Was zna. Pies przywiązany przez bezdusznego człowieka na środku pola kukurydzy, skazany przez niego na śmierć. Cudem jej uniknął, jednak został potrącony przez kombajnistę i doznał wielu urazów. W opisie przyjęcia stwierdzono krwiak twardówki oka lewego, brak czucia w kończynach , zniekształcenie odcinka lędźwiowego kręgosłupa, przeprost prawej kończyny piersiowej, złamanie kilku żeber, złamanie lewej kości promieniowej oraz krwawienie do klatki piersiowej. Popcorn został przekazany do lecznicy zewnętrznej w celu wykonania dalszych badań i pełnej diagnostyki. Okazało się, że oprócz stwierdzonych początkowo obrażeń ma również odmę płucną. Po jej wyleczeniu 9 października została wykonana operacja kręgosłupa mająca na celu jego stabilizację. Na tą chwilę stan psa nie pozwala stwierdzić, w jakim stopniu uszkodzeniu uległy włókna rdzenia kręgowego. W najbliższym czasie, gdy tylko stan Popcorna będzie na to pozwalał, zostanie również zoperowana złamana łapa. Obecnie stan Popcorna jest stabilny, piesek sam je, oddaje kał i mocz, bardzo lgnie do ludzi, próbuje pełzać. Jak tylko będzie wiadomo, ze implanty podtrzymujące kręgi się przyjęły zostanie rozpoczęta rehabilitacja przez psiego fizjoterapeutę. W miarę jak będą się pojawiały nowe informację będziemy Was o wszystkim informować na bieżąco. 


Póki co potrzebne są środki na jego leczenie, modlitwa i spokój dla tego psa. 

....prosimy w imieniu tego psa ♥

Komentarze

 • Anna - awatar

  Anna

  06.12.17
  06.12.17

  Kocham Cię Popi :)

 • ROBERT - awatar

  ROBERT

  24.11.17
  24.11.17

  Zdrowiej mały ;)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.11.17
  20.11.17

  Powodzenia!

 • Anna - awatar

  Anna

  17.11.17
  17.11.17

  po wypłacie będzie więcej :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.11.17
  13.11.17

  Zdrowia życzę i cieplego bezpiecznego domu

Wpłaty - 353

Robert - awatar
20
Robert
Klaudia - awatar
20
Klaudia
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Magdalena - awatar
30
Magdalena
Mariusz Pogorzelski - awatar
200
Mariusz Pogorzelski
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anna - awatar
123
Anna
Katarzyna Kępczyńska - awatar
20
Katarzyna Kępczyńska
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij