Zbiórka Ratunek dla Misi!!! - zdjęcie główne

Ratunek dla Misi!!!

6 540 zł  z 6 500 zł (Cel)
Wpłaciło 209 osób

Historia Misi jest krótka: psiak nie trzyma moczu i kału co oznacza wyrzucenie w pola, bo po co komu szczeniak (tak szczeniak!) Po wizycie u dr. Mederskiego okazało się, że sunia nie ma nawet roku.... Ostatnie nasze badania to koszt ponad 1680,50zł a operacja kręgosłupa została wyceniona na około 4500,00zł + rehabilitacja....

Nie wiemy co napisać, nie wiemy kto i dlaczego pozbył się Misi :(

Musimy jej pomóc!!! Nie będzie ckliwych opisów, nie będziemy tworzyć opowieści!! Piszemy ten APEL i głęboko w to wierzymy, że z Wami możemy wszystko!!!

Wiemy jedno: człowiek to najgorsza istota na tej planecie i ta istota rządzi światem!!!

Skoro rządzimy tak, a nie inaczej to prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie dla Maleńkiej suni wyrzuconej w polach, jak zbędny śmieć, tylko dlatego że jest bardzo chora!!!

pozdrawiamy 

Zespół Domu Buldoga!


Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.10.2018
  03.10.2018

  Zdrówka

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.09.2018
  26.09.2018

  Szybkiego powrotu do zdrowia

 • Joanna Arvaniti - awatar

  Joanna Arvaniti

  26.09.2018
  26.09.2018

  Misiulka, kochamy Cię i wspieramy. Walcz i zdrowiej, kruszynko.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.09.2018
  26.09.2018

  Podziwiam i popieram Wasza piękna działalność. Pozdrawiam i powodzenia.

 • Aleksandra Karpińska - awatar

  Aleksandra Karpińska

  26.09.2018
  26.09.2018

  Trzymam kciuki za leczenie Misi :)

6 540 zł  z 6 500 zł (Cel)
Wpłaciło 209 osób

Wpłaty: 209

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Buldożkowa Rodzina - awatar
Buldożkowa Rodzina
80
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Adam - awatar
Adam
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magda b - awatar
Magda b
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Grzegorz Rzeszotarski - awatar
Grzegorz Rzeszotarski
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie lub ze wsparciem serwisu. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Jest to opcja polecana dla zbiórek na prezenty i spełnianie marzeń.

W ramach opcji prowadzenia zbiórki ze wsparciem Pomagam.pl serwis będzie przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać innych do wpłat poprzez media społecznościowe, reklamy internetowe oraz na stronie głównej serwisu. Otrzymasz również wsparcie merytoryczne i przydatne wskazówki zawarte w poradnikach stworzonych przez ekspertów Pomagam.pl. Wówczas portal pobiera automatycznie 12% od każdej wpłaty, aby pokryć koszty promocji zbiórki. Jest to opcja rekomendowana dla wszystkich zbiórek na leczenie, potrzeby, zwierzęta i inne ważne dla Ciebie cele.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij