Zbiórka Uniwersytet Potężnych Dzików! - miniaturka zdjęcia

Uniwersytet Potężnych Dzików!

Zbiórka Uniwersytet Potężnych Dzików! - zdjęcie główne

Uniwersytet Potężnych Dzików!

40 zł z 8 888 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 

A.Wierzysz?

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wierzysz, że pływanie jednej osoby może zmienić życie innych?

Najpierw kilku, potem dziesiątek, setek, setek tysięcy…

Ja wierzę.

Dlatego pływam. Nie od zawsze, raptem kilka lat. Te kilka lat wypełnione jest jednak pływaniem po same brzegi.

W 2015 r. zmierzyłem się z Zatoką Gdańską, gdzie po ponad 8 godzinnym boju w zimnych i kapryśnych wodach Bałtyku, zamknąłem pierwszy rozdział Swim For a Dream

Rozdział II i III to kolejno sztafeta 500 km po Warcie w ramach akcji „Wartą dla Chojraków”no i zamykająca stawkę - Ucieczka z Alcatraz (tak, Tego Alcatraz).  

W 2017 r. natomiast podjąłem się największego wyzwania pływackiego w moim życiu - przepłynąłem 40 km wpław z Giżycka do Mikołajek, spędzając w wodzie 16h 40 min.  Dzięki temu wyzwaniu wreszcie zrozumiałem jak i komu chcę pomagać..

Podczas przepłynięcia udało mi się zgromadzić niespełna 20 tys. złotych i tym samym utworzyłem program mentoringowo-stypendialny Uniwersytet Potężnych Dzików

Mamy za sobą pierwszą edycję, w której opieką otoczyliśmy 4 stypendystów - uczniów Szkoły Marcina Gortata w Łodzi. Program przyjął się znakomicie dlatego postanowiliśmy kontynuować go na jeszcze większą skalę..

8 września 2018 r. zorganizowaliśmy w fundacji Światowy Dzień Marzyciela, w ramach którego pojęliśmy udaną próbę ustanowienia Rekordu Guinnessa w pływaniu! 1 784 osoby popłynęły z nami, a dzięki temu partnerzy akcji przekazali fundacji po 5 zł za każdy sprzedany pakiet startowy! Pieniądze zasiliły fundusz Uniwersytetu Potężnych Dzików i dzięki uczestnikom powołaliśmy do życia drugą edycję UPD!

Pod swoją opiekę przyjęliśmy 6 wspaniałych młodych sportowców, którym oferujemy indywidualne sesje mentoringowe oraz konsultacje specjalistyczne (z psychologiem sportowym, dietetykiem, fizjoterapeutą oraz masażystą). Zapewniamy również korepetycje z przedmiotów szkolnych

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

... a co teraz? 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nie brakuje nam chęci i zapału do pracy. Mamy wielkie serca i chcemy dalej pomagać młodym sportowcom! Abyśmy jednak mogli rozwijać program na większą skalę i świadczyć usługi na najwyższym poziomie potrzebne są zasoby pieniężne.

Zaproponowana kwota, czyli 8 888  nie jest przypadkowa, gdyż jej symbolika oznacza doskonałość. My z każdym dniem w fundacji staramy się do takiej perfekcji dążyć oraz być w pełni transparentni w naszych działaniach. 

Pewnie przekazaliście już "Piątaka" na Jurka, ale mam jednak gorącą nadzieję, że siłą rozpędu wesprzecie również Dziki! 


Marzyciele! Pomożecie? <3

jerzyk

P.S. Jeśli jesteście ciekawi jak do tej pory działaliśmy lub potrzebujecie więcej informacji by podjąć decyzję zajrzyjcie na:

- Swim For a Dream (https://www.facebook.com/swimforadream/)

- Uniwersytet Potężnych Dzików (https://www.facebook.com/uniwersytetpoteznychdzikow/)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zachęcamy również do przekazywania 1% podatku na fundację Swim For a Dream, w rozliczeniu podatkowym wpisując nasz nr KRS:0000486692

<3

---------------------------------------------------------------------------------------------------------


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
40 zł z 8 888 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 2

Anna Brzeska - awatar
Anna Brzeska
20
Fan Dzików! - awatar
Fan Dzików!
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 czerwca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij