Zbiórka Potrącony piesek liczne złamania - miniaturka zdjęcia

Potrącony piesek liczne złamania

Joanna Choroszyńska - awatar

Joanna Choroszyńska

Organizator zbiórki

Pani Ania przejeżdżając zlitowała się nad konającym psem.... 

Oto jej opis tej sytuacji:
"We wtorek (19.12.2017) ok. godz. 19:00 przed rondem w Prząsławiu (woj. świętokrzyskie) wracając z pracy zobaczyłam na prawym poboczu jadąc od Nagłowic w stronę Jędrzejowa potrąconego psa. Obok leżały plastikowe elementy zderzaka. Zabrałam pieska do weterynarza, jego stan był bardzo ciężki, musiał tak leżeć od pewnego czasu (1-2h). Był we wstrząsie, hipotermii, miał obrzęk mózgu, złamaną tylną łapę. Przeżył noc. W dniu następnym miał wykonaną pełną diagnostykę, która wykazała: złamanie w 3 miejscach jednej tylnej łapy, złamanie w stawie drugiej tylnej łapy, utrata wzroku, słuchu. Z dnia na dzień z pieskiem jest lepiej. Z czasem  odzyskał wzrok i słuch. W środę 27.12.2017 czeka go operacja obu kończyn tylnych. Jest to jego być albo nie być."

Właśnie operacja się skończyła, połamane kończyny zostały złączone na śrubach, pan doktor mówi, że rokowania są dobre bo piesek ma ogromną wolę życia. 

Piesek po odebraniu go z kliniki trafi do domu tymczasowego gdzie będzie miał opiekę 24 h/dobę, jest pieskiem leżącym. Zebrane pieniążki posłużą do zakupu środków pielęgnacyjnych, opatrunków, podkładów, opłacenia kolejnych wizyt weterynaryjnych oraz innych, niezbędnych artykułów, które pomogą Przemusiowi przetrwać trudny okres powrotu do zdrowia. 

BARDZO DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA WSPARCIE


29.12.2017 - piesek został przewieziony z Jędrzejowa do Kielc gdzie trafił do domku tymczasowego, obecnie odpoczywa po zabiegu, nie wolno mu chodzić dlatego musi przebywać w mieszkaniu korzystając z podkładów, codziennie musi otrzymywać zastrzyki z antybiotykiem oraz leki przeciwbólowe i przeciwzapalne (nowe zdjęcia ukazują łapkę w gipsie, druga choć bez gipsu też w złym stanie i należy je obie oszczędzać) 

Joanna Choroszyńska - awatar

Joanna Choroszyńska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 9

Kaja - awatar
30
Kaja
Ewa kaniszewska - awatar
20
Ewa kaniszewska
Ania i Lukasz - awatar
50
Ania i Lukasz
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Ania - awatar
20
Ania
Michal - awatar
20
Michal
JacGro - awatar
50
JacGro
Katarzyna Batkowska - awatar
50
Katarzyna Batkowska
AgnD - awatar
50
AgnD

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij