Zbiórka Jak dogonić szczęście.. - miniaturka zdjęcia

Jak dogonić szczęście..

Anna Włodarczyk-Głąb - awatar

Anna Włodarczyk-Głąb

Organizator zbiórki

Witam Cię serdecznie,

Mam na imię Ania. Mam 41 lat. Mieszkam w Warszawie. Mam stronę internetową, na której opisałam o tym kim jestem i czym się zajmuję:

http://masaz-szwedzki.pl/dlaczego-tak/

Nie będę pisać o tym, dlaczego znalazłam się w trudnej sytuacji materialnej. To długa, fascynująca i inspirująca historia pełna niesamowitych, nie zawsze przyjemnych przygód. Może kiedyś napiszę o tym książkę. W każdym razie moje dawne życie z dawnymi przekonaniami, lub raczej - z ograniczeniami w umyśle i niewłaściwym postrzeganiem rzeczywistości - doprowadziły mnie do przeróżnych problemów, a w tym do pozbycia się wszelkich dóbr materialnych, oraz do powstania sporego zadłużenia.

Teraz nie chcę zajmować się przeszłością. Mam głębokie pragnienie koncentrować się na teraźniejszości, żyć w pełni sił, korzystać w pełni z moich talentów i umiejętności dla pożytku istot.

Krótko tylko napiszę, że w 2012 roku podjęłam własną psychoterapię w nurcie Gestalt, dzięki której poustawiałam sobie właściwie priorytety, zrozumiałam, co rzeczywiście jest moją powinnością, a co nie. Na co mam wpływ, a na co nie. I co jest moim celem i co nadaje sens mojemu życiu. Zaczęłam żyć sensownie, gospodarować sensownie swoimi zasobami energetycznymi i czasowymi.

Chciałabym tu napisać, że zaczęłam też sensownie gospodarować pieniędzmi - owszem, nauczyłam się i tego, ale z tym taki kłopot, że nie mam czym gospodarować. Pracuję i zarabiam, ale cały czas zatykam tylko stare "dziury budżetowe". Niestety wciąż by przetrwać, mieć pieniądze na rachunki i podstawowe rzeczy - pożyczam nadal pieniądze od ludzi. I tracę zbyt dużo czasu na organizowanie tanich lub darmowych rzeczy. Nie mogę też sobie pozwolić na żadne, nawet niewielkie inwestycje, które dałyby mi szansę szybciej rozwinąć działalność i skrzydła. I szybciej stać się samowystarczalną, niezależną osobą.

W tym momencie w moim życiu nie dzieje się żadna tragedia. Przeciwnie - mam cudownego partnera (niestety z podobną historią finansową do mojej), z którym wspólnie rozwijamy się psychologicznie, duchowo i zawodowo. Mam też plany i pomysły na rozwój działalności. Zaczynam życie z pasją i z pożytkiem dla ludzi, których spotykam. I z nadzieją.


I stanęłam przed ścianą, przez którą w żaden sposób nie potrafię się przebić. Doszłam do granicy swoich pomysłów i możliwości. Załatać tej "dziury budżetowej" nie jestem w stanie pracą własnych rąk. A obciąża ona wszystkie inne sfery życia. Czuję się przeciążona strachem o byt materialny. Potrzebuje pomocy z zewnątrz.

___________________________________

CZEGO TERAZ POTRZEBUJĘ?


Potrzebuję spłacić najpilniejsze zadłużenia, które mam u osób prywatnych, zapłacić bieżące rachunki, ratę kredytu, zadbać o zdrowie i kondycję fizyczną. Wyjść z ciągłego przeciążenia organizmu, dać sobie czas na relaks, na wysiłek fizyczny, regenerację i kreatywność  - ze spokojem w umyśle. Potrzebuję dać sobie możliwość odwiedzania czasem rodziny - przede wszystkim moich dzieci, i innych bliskich osób - bez strachu, że nawet jeden dzień bez pracy może spowodować utratę mieszkania i miejsca do pracy.

Jestem jeszcze daleka od marzeń o wolności finansowej - i na nią mam nadzieję i ambicję zapracować sama. Teraz potrzebuję doświadczyć spokoju finansowego - którego nie potrafię zapewnić sobie sama, i dlatego proszę o pomoc.

__________________________________

Bardzo Cię proszę, jeśli tylko masz taką możliwość, to pomóż mi i wpłać kwotę, jaka będzie dla Ciebie w porządku.

Jeśli nie możesz mnie wesprzeć finansowo, a masz jakiś sensowny pomysł na rozwiązanie mojej sytuacji, to bardzo proszę napisz do mnie, spotkajmy się, porozmawiajmy.

Życzę Tobie i Twoim bliskim nieograniczonego szczęścia, miłości, spokoju, zdrowia i sukcesów we wszystkich sferach życia. 

Z wdzięcznością,

Ania


************************************************

A warm welcome to you,

My name is Ania. I'm 41. I live in Warsaw. You can check my website to read about me and what I do:

http://masaz-szwedzki.pl/dlaczego-tak/

I won't write about the reason why I'm in difficult financial situation. It's a long, fascinating and inspiring story full of incredible, not always pleasant adventures. Maybe one day I'll write a book about it. Anyway, my previous life with old believes, or rather-with limitations in my mind and distorted perception of reality- led me into all sorts of troubles, letting go of all my possessions and getting into big debts.

I don't want to life in the past. My deep desire is to concentrate on present, live to the full, use my talents and abilities for the good of all beings.

I just mention shortly, that in 2012 I started Gestalt psychotherapy , thanks to it I got my priorities right and I understood what I should and shouldn't do, what depends from me and what doesn't. And what is my purpose and gives my life meaning. I started to live wisely, using my energy and time well.

I'd like to mention that I learnt how to use money, but the problem is I never have enough. I work and earn money, but it's only enough to pay my old debts. Unfortunately in order to survive, pay mi bills and buy essentials, I still borrow money from people. And I waste to much time looking for cheap or free stuff. I can't afford any, even small, investments, which would help me to expand my business and my live and allow me to become self-sufficient and independent person.

At this moment in my life there is no tragedy. Quite opposite- I have a wonderful partner(unfortunately with similar financial history to mine), together we are growing on psychological, spiritual and professional level. I have plans and ideas how to grow my business. I am starting life with passion and helping people I meet. And with hope.

But I reached a dead end. I don't have any more ideas and means, I can't pay all my debts just by working hard. It puts strain on all aspects of my life. I feel overwhelmed by fear. I need help from outside.


WHAT DO I NEED NOW?


I need to pay the most urgent debt I have with people, pay current bills and loan, take care of my health and fitness. Leave behind constant stress, give myself time to relax, exercise, regeneration and creativity- with peaceful mind. I need to have an opportunity to visit my family from time to time- especially my kids- without worrying that one day off can cause me loosing my flat and place of work.


I am still far from dreaming about financial independence- I hope by working hard I will do it myself. What I need now is to have a peace of mind about my finances and I can't do it myself, that's why I am asking for help.

Please, If can help me and send any amount of money which is right for you. Any amount helps me to function normally, to live to the full. and to be useful for others.

If you can't support me that way, maybe you have and idea how to solve my problems? Please write to me, we can meet and talk. Maybe I could do something for you?

I wish you and all your loved ones unlimited happiness, love, peace, health and success in all aspect of live.

With gratitude,

Ania


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

 • Anna Włodarczyk-Głąb - awatar

  Anna Włodarczyk-Głąb

  29.12.18
  29.12.18

  Dziękuję Wam Kochani.. Łzy mi płyną po policzkach i żyć mi się chce. Wysyłam życzenia szczęścia dla wszystkich Was i zakasuję rękawy do pracy :) <3

Komentarze

 • Ania Bajorek-Dołba - awatar

  Ania Bajorek-Dołba

  23.12.18
  23.12.18

  Powodzenia Aniu.

Anna Włodarczyk-Głąb - awatar

Anna Włodarczyk-Głąb

Organizator zbiórki

Wpłaty - 26

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Asia - awatar
35
Asia
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Agata - awatar
20
Agata
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Emila - awatar
100
Emila
Anonimowy Darczyńca - awatar
1 000
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij