Hania Pierzyńska - awatar

Hania Pierzyńska

Organizator zbiórki

Madzia w chwili obecnej ma 12 lat. To dziewczynka o wielu talentach. Od paru lat ma jedną swoją największą pasję- jeździectwo. Trafiała na wiele koni, ale żaden z nich nie zawładnął jej sercem. Sytuacja zmieniła się w styczniu 2018 roku. Dowiedzielismy sie, ze Madzia jest  chora. Jedna z jej nerek nie pracuje.. Wtedy stracila chec na cokolwiek. Juz po kilku dniach pojawila iskierka w tunelu. Pojawila sie motywacja-ona-przepiękna, siwa klacz. Zula..

 Bo tak miała na imię wcale nie należała do koni łatwych. Każdy trening wiązał się z nowymi wyzwaniami.. Ale za każdym razem, kiedy schodziła z niej po skończonym treningu, było widać na jej twarzy uśmiech. Początki wcale nie były łatwe, ale na ich drodze pojawili się ludzie, którzy pomogli tej parze pokochać się bez pamięci. Madzia wiedziała, że to TEN koń na całe życie. Po pewnym czasie zaczęły się wspólne wyjazdy na zawody, które za każdym razem kończyły się sukcesem. Zula zaufała Madzi,  a ta pewnie prowadziła ją przez kolejne parkury. Sielanka nie trwała jednak zbyt długo. Na początku lutego 2019, wydarzył się okropny wypadek, ktory odebral najlepsza przyjaciolke Madzi z tego swiata. Zula zmarła biegnąc juz teraz na zielone laki. Nasza siwa wpadla w ogrodzenie z taka sila, ze odebrala sobie zycie.. Runely marzenia . Koszmarny wypadek odebral plany na kolejnych kilka lat. Nasza Madzia stracila cudowna przyjaciolke, stracila swojego  czlonka RODZINY. One byly dla siebie stworzone. Mijaja kolejne dni w cierpieniu, a ona musi wrocic siodlo. Trzeba pomoc ukoić jej bol nowym przyjacielem. Tak niespodziewany wypadek odebral jej szanse na rozwoj, a nam- rodzinie na pomoc jej. Im szybciej wroci w siodlo, tym dla niej lepiej. Chcemy aby miala nowego przyjaciela. Takiego, ktory ukoi jeszcze swieze rany. Pomoz tej mlodej zawodniczce znow wrocic w siodlo i pokochac. Wspolnymi silami uzbierajmy na takiego konia, ktory znowu zawladnie jej zranionym sercem. Pomozmy jej pozegnac  ukochana Zule.. 

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

  • Hania Pierzyńska - awatar

    Hania Pierzyńska

    07.03.19
    07.03.19

    Edit: bardzo dziękujemy za wsparcie! To naprawde wiele dla nas znaczy. Wiedziec, ze wokol nas jest tyle dobrych ludzi. Prawdziwych przyjaciol. Dzisiaj mija miesiac odkiedy nie ma wsrod nas naszej konskiej przyjaciolki. Nadal kreci sie lza. Bardzo za nia wszyscy tesknimy. I nigdy nie przestaniemy. Na naszej drodze nie stanie juz nigdy taki sam kon. Ona byla jedyna w swoim rodzaju. To byl kon, ktorego nie dalo sie nie kochac. Brakuje jej obecnosci. Bardzo. Tego jej szukania po kieszeniach za cukierkami. Szukamy nowego wierzchowca. Wasze wplaty przyczynily sie w duzym stopniu do tego, ze nowy kon zawita w naszej rodzinie. Jesli tylko znajdziemy takiego, ktory bedzie godny Madzi. Jeszcze raz: BARDZO DZIEKUJEMY. Dziekuje w imieniu swoim, mojej mamy, moich siostr a przede wszystkim Madzi. Nie wiecie jak bardzo sie cieszyla, ze nie zostala z ta tragedia sama. Widzac ile osob ja wspiera w jej osobistej zalobie. Zulka jeszcze kiedys sie zobaczymy. Wierze w to.

Hania Pierzyńska - awatar

Hania Pierzyńska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 20

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Olą Kempa - awatar
180
Olą Kempa
Karola - awatar
20
Karola
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Konrad, Lena - awatar
20
Konrad, Lena
Weronika Banaszak - awatar
100
Weronika Banaszak
Sercem z Wami - awatar
20
Sercem z Wami
Klaudia Piechowiak - awatar
20
Klaudia Piechowiak
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij