Zbiórka Prawo do jazdy,prawo do pracy! - zdjęcie główne

Prawo do jazdy,prawo do pracy!

2 000 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Marcela Zielińska - awatar

Marcela Zielińska

Organizator zbiórki

Rodzina  Pani Kasi  ( lat 36) i Pana Tomka ( lat 28) z Łodzi składa się z 6 osób. Dzieci to córki: Justyna (lat 14), Milena ( lat 13), Natalia ( 1 rok) i syn Dorian (lat 10).    W tym roku otrzymali oni nowe mieszkanie w kamienicy. Przydzielony lokal - pokój z kuchnią i WC - został wyremontowany przez Urząd Miasta.

Trójka starszych dzieci z pierwszego małżeństwa pani Kasi przebywała dotychczas w domu dziecka. Z rodzicami mieszkała tylko roczna córka Natalka.

Warunkiem aby  zostali ze swoimi rodzicami pod jednym dachem na stałe, było  stworzenie im jak najlepszych i najbardziej komfortowych warunków do życia w nowym mieszkaniu. Z pomocą rodzinie przyszła nasza Fundacja DOM - Dbamy o Młodych oraz Fundacja Fabryki Marzeń.

Wspólnymi siłami udało się! W mieszkaniu została stworzona łazienka, została wyposażona cała kuchnia oraz pokój dziecięcy. Rodzina ma teraz rewelacyjne warunki do życia! A ich los się odmienił. Dzieci wróciły do mamy!
Natomiast sama Pani Kasia dostała bardzo dobrą propozycję pracy. Jedynym warunkiem jest zrobienie prawa jazdy, którego niestety nie posiada. Pracata, podniesie komfort życia rodziny! Dlatego bardzo prosimy o wpłaty, żeby Pani Kasia jak najszybciej kurs mogła rozpocząć i zacząć nowe, lepsze życie w którym będzie się rozwijać ! 

Komentarze


  • Karolina - awatar

    Karolina

    04.06.19
    04.06.19

    Powodzenia :-)

2 000 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Marcela Zielińska - awatar

Marcela Zielińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Kołcz Majk - awatar
Kołcz Majk
1 980
Karolina - awatar
Karolina
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij