wielkie wydarzenia Strażników

1 840 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby w ciągu 8 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 
Grzegorz Hercuń - awatar

Grzegorz Hercuń

Organizator zbiórki

Kochani przed nami następne potężne wyzwania ! 

Wasza pomoc będzie tu niezbędna, dlatego prosimy całą wspólnotę Strażników, jaki naszych sympatyków o wsparcie w realizacji następnych wielkich projektów podczas tegorocznego okresu letniego, to ostatnie chwile abyśmy pokazali potęgę Wolnych Ludzi na ulicach polskich miast !

Najbliższe duże wydarzenie potrzebujące potężnej logistycznej i organizacyjnej obsługi ze strony naszych działaczy to Promenada Strażników w Sopocie w najbliższą sobotę 24. 07.2021. Niezbędne będzie tutaj przetransportowanie do Trójmiasta ( z Dolnego Śląsk -  łącznie ponad 1000 km) naszego słynnego CZOŁGU STRAŻNIKÓW oraz całej ekipy medialno-organizacyjnej. Koszty tego są naprawdę spore.

Druga wielka impreza którą współtworzymy to WIELKI ŚLĄSKI MARSZ WOLNOŚCI, który odbędzie się 07.08.2021 w Katowicach. Wspólnie z kilkoma organizacjami ze Śląska jesteśmy w trakcie działań zmierzających do zorganizowania największego jak do tej pory marszu w Polsce, właśnie na Śląsku, z którego to chcemy wygenerować iskrę na całą Polskę przed planowaną przez SYNTEZATORA MOWY w połowie sierpnia czwartą falą.

Liczne spotkania, wyjazdy w celach organizacyjnych na Śląsk, konferencje i filmy promocyjne jak i promocja w mediach kosztują nas wiele czasu i środków. Drukujemy również ulotki plakaty i materiały reklamowe , które napędzają tą wielką imprezę.

Cały czas prowadzimy kampanie, media i wywiady z różnymi ciekawymi osobami.

Na koniec sierpnia planujemy następne wydarzenia niespodzianki krzyżujące koronapsychopatom szyki!

Pamiętajcie ONI mają miliony na zniewolenie nas !

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Grzegorz Hercuń - awatar

  Grzegorz Hercuń

  22.07.21
  22.07.21

  Zapraszamy 24 lipca godz. 12.00 do Parku Marii i Lecha Kaczyńskich do Sopotu na Promenadę Strażników

Komentarze


 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  24.07.21
  24.07.21

  Dziękuję za wszystko, co robicie, walcząc o naszą wolność. Będę wspierać w miarę możliwości. Życzę wielu sukcesów.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.07.21
  22.07.21

  Rozpierdolmy ten system.

1 840 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby w ciągu 8 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 
Grzegorz Hercuń - awatar

Grzegorz Hercuń

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agnieszka - awatar
Agnieszka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marzena - awatar
Marzena
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marek - awatar
Marek
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij