Zbiórka Przybory dla dzieci z FILIPIN - miniaturka zdjęcia

Przybory dla dzieci z FILIPIN

Marek Dziabany - awatar

Marek Dziabany

Organizator zbiórki

Nie lubię wstawiać postów o pomoc, ale pomyślałam sobie, że raz to nic mi nie zaszkodzi. Mamy na Facebooku mnóstwo znajomych wiec wg mnie warto próbować ...gdyby chociaż część ze znajomych których ja mam na Facebooku lub Wy wpłaciła symboliczne 5zł czy £1 to już uzbierała by się spora kwota. Często wydajemy więcej na pierdoły, a można przeznaczyć na pomoc innym. Jeżeli to przeczytacie i na koniec stwierdzicie, że nie zbiedniejecie , to ja z góry Wam wszystkim dziękuje. Pewnie pomyślicie sobie, że w Polsce też bardzo dużo dzieci potrzebuje pomocy i ja się z wami zgadzam, ale nasz kraj, a Filipiny to dwa różne światy. U nas jest mnóstwo różnych instytucji, fundacji, świadczeń od państwa, a tam to wszystko jest bardzo symboliczne .Postanowilam pomóc znajomemu w zbiórce pieniędzy gdyż on sam z własnej kieszeni pomógł już tam wielu osobom .Zbiórka jest na pomoc w zakupie podstawowych rzeczy w małej szkole gdzie część dzieci ma tylko kartkę i długopis oraz plastikową teczkę by te kartki z lekcji zbierać.Gdyby się udało to również zakup białych podkoszulek ,mundurkow i obuwia bo większosc dzieci nie ma nawet tego.

Rzeczy jakie są potrzebne są wypisane i pokazane na zdjęciach cena każdego z nich jest w Filipiskiej walucie czyli 100 php to +/- 7 pln

.

Cos co dla nas jest oczywiste tam niestety nie i jak rodzic ma wybór pomiędzy nakarmieniem dziecka a kupieniem obuwia czy piórnika do szkoły myśli tylko o tym pierwszym .Zakup przyborów szkolnych jest dla tych dzieci czymś, o czym często mogą tylko pomarzyć, a szczery uśmiech dziecka i ten błysk w oku, gdy coś otrzyma, co dla nas jest czymś zwykłym, to dla tych dzieci jest czymś wyjątkowym. Wiem ,ze część z Was przeczyta ten post i pomyśli „eeee tam gadanie na pewno nie jest tak źle” otóż nie ....jest i to bardzo .

Liczę na to ,ze moc Facebooka zadziała i wspólnie uda nam się uszczęśliwić dzieciaczki które w tak biednym kraju chcą się uczyc mimo tak opłakanych warunków .Dziekujee z góry za każda pomoc ...pamietajmy ,ze dobro prędzej czy później wraca 

...


Wybierz kwotę

Aktualności

 • Marek Dziabany - awatar

  Marek Dziabany

  18.07.18
  18.07.18

  Witam ponownie. Tym razem na Polskiej organizacji razem z moją znajomą udostepniamy pomoc na zbiórkę dla dzieci na Filipinach przyborów szkolnych, oraz w miarę zasobności funduszy, plecaki lub plastikowe teczki, mundurki oraz obuwie. Średnio na 1 szkołę by dać dla dzieci ( około 140 dzieci na szkołę gdzieś na prowincji ) te wszystkie rzeczy jest potrzebne około 5000 zł. Dziękuje wam wszystkim za pomoc i każdy przekazany datek.

Komentarze

 • Ptaszek S. - awatar

  Ptaszek S.

  23.07.18
  23.07.18

  A jeeee

  • Marek Dziabany - awatar

   Marek Dziabany - Organizator zbiórki

   23.07.18
   23.07.18

   Dzięki kolego 👍☺️

Marek Dziabany - awatar

Marek Dziabany

Organizator zbiórki

Wpłaty - 15

Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Foka - awatar
100
Foka
Anonimowy Darczyńca - awatar
4
Anonimowy Darczyńca
Justyna - awatar
50
Justyna
Zbiórka - awatar
225
Zbiórka
Ewka - awatar
20
Ewka
Piotr B. - awatar
20
Piotr B.
Gosia - awatar
100
Gosia
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Ptaszek S. - awatar
200
Ptaszek S.

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.