Zbiórka Nowy Dom dla Kucyków - miniaturka zdjęcia

Nowy Dom dla Kucyków

Zbiórka Nowy Dom dla Kucyków - zdjęcie główne

Nowy Dom dla Kucyków

0 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Aga Danilewska - awatar

Aga Danilewska

Organizator zbiórki

Fundacja Integracji Społecznej „Przyjaciele” została zarejestrowana w listopadzie 2016r.,jako organizacja non-profit. Myślą przewodnią są działania prospołecznena wielu płaszczyznach. Jesteśmy bardzo małą organizacją ,nasz zarząd to zaledwie 2 osoby. Jednak coraz więcej dołącza do nas wolontariuszy. Działamy na obszarze wiejskim  i dążymy do wspierania społeczności lokalnej.

Członkowie naszej organizacji są ściśle związani ze środowiskiem jeździeckim .Mamy miejsce, konie i instruktorów. Wykorzystując ten potencjał bazowy naszedziałania rozpoczęliśmy od promowania zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej poprzez darmowe zajęcia z hipoterapii oraz jazdy konnej dla mieszkańców naszego regionu. Zainteresowanie projektem ”Na Końskim Grzbiecie Po Zdrowie” przerosło nasze oczekiwania. Do tej pory przeprowadziliśmy ponad 300 zajęć w siedzibie naszej Fundacji.  Jest to już nasze działanie cykliczne.

Działamy non-profit. Brak nam funduszy na remonty. Wesprzyj nasze koniki, żeby mogły mieć wyremontowany domek :-) i wybieg całodobowy. 

Możesz nas poznać na fb/przyjaciele.ngo

Będziemy szczęśliwi jeśli rozważysz wsparcie naszych kuców; Osiłka i Czesia, które pracują z dziećmi.

Pozdrawiam 

Agnieszka Danilewska

Fundacja Integracji Społecznej"Przyjaciele"


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Aga Danilewska - awatar

Aga Danilewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 31 maja zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij