Zbiórka Na siano dla koników polskich. - zdjęcie główne

Na siano dla koników polskich.

4 560 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 78 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ela Fabczak - awatar

Ela Fabczak

Organizator zbiórki

Drodzy Państwo. Nasze Przytulisko Konika Polskiego Na Końcu wsi przeżywa trudny czas.Od lat prowadzę Gospodarstwo agroturystyczne Na Końcu wsi na Mazowszu.Sytuacja związana z pandemią pozbawiła nas możliwości podejmowania turystów, prowadzenia agroturystyki,przyjmowania wycieczek edukacyjnych i wykonywania rękodzielniczych warsztatów dla dzieci, oraz jakichkolwiek imprez, które pozwalały zapewnić utrzymanie uratowanych, chorych  koników polskich i innych zwierząt w gospodarstwie.Zwracam się zatem z prośbą o pomoc finansową dla koni  w przetrwaniu tego ciężkiego czasu.Przebywające w przytulisku koniki polskie mają zapewnione doskonałe warunki, zostały można powiedzieć "przywrócone naturze", żyją w tabunie na dużej przestrzeni,mają zróżnicowany teren.Przed nami zima, zdecydowaliśmy się uruchomić zbiórkę,aby zapewnić im siano  w tym trudnym pandemicznym dla nas okresie.

Z góry dziękuję za chęć pomocy i udostępniania zbiórki.

Elżbieta Fabczak


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Nottingham - awatar

    Nottingham

    22.12.20
    22.12.20

    Jesteśmy ty tylko Gośćmi

4 560 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 78 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ela Fabczak - awatar

Ela Fabczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 78

Kwiaty Magda i Michal - awatar
Kwiaty Magda i Michal
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
52
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
7
Marta Kviatkova - awatar
Marta Kviatkova
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Monika Tyszkiewicz - awatar
Monika Tyszkiewicz
150
Anna Czekaj - awatar
Anna Czekaj
100
Maii - awatar
Maii
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij