Zbiórka Pomóż nam pomagać Pani Ani - miniaturka zdjęcia

Pomóż nam pomagać Pani Ani

Ta wspaniała kobieta w wieku 80 lat miała odwagę założyć przytulisko.

Pani Ania założyła przytulisko przeznaczając na nie swoje oszczędności aby ratować koty, które zostały porzucone, trafiają tam najczęściej, ponieważ ludziom kot się znudził, albo starsza osoba zmarła, więc mieszkanie zabiera rodzina i kota trzeba wyrzucić jak przedmiot, itp....

To miejsce, jak Pani Ania mówi,szczególne, bo tutaj koty, które doznały krzywdy od człowieka, maja swoje bezpieczne miejsce. Nie muszą się bać, że tzw. "dobry człowiek ''wyrzuci je z ich piwnicy,w której miały swoje miejsce. Nie muszą się martwić, że ten sam"dobry człowiek" zamknie drzwi klatki schodowej i zamarzną. Nie muszą się martwić, że jak będą chore, to nikt im nie pomoże, kiedy cierpią.

Bo tutaj, dzięki Pani Ani, mają wszystko - bezpieczne miejsce, dobre jedzenie i opiekę weterynaryjną. Ale co najważniejsze - mają WIELKĄ MIŁOŚĆ PANI ANI.

Do tego jednak dochodzi realna prawda -utrzymanie przytuliska kosztuje. Czynsz, światło, środki czystości, jedzenie, usługi weterynaryjne - nic nie bierze się z nieba. Prosimy o wpłaty i pomoc w utrzymaniu tego miejsca,aby koty które nie miały szczęścia trafić na dobrego człowieka, mogły mieć AZYL U PANI ANI ~ Bezpieczna Łapa

Miasto nie pomaga Pani Ani tłumacząc to tym, że od tego jest schronisko i powinna koty tam oddać, a jeżeli nie chce, to znaczy, że jest to jej prywatna sprawa!

SKORO NIE, TO MY JEJ POMOŻEMY! PRAWDA?

Ponieważ pomaga każdemu kotu, który ma straszną czasami przeszłość. Robi to na własną rękę, dlatego potrzebuje pomocy, a my zwracamy się z prośbą o wsparcie z którego całkowity dochód będzie przeznaczony dla kotów, które są obecnie i będą w przyszłości pod opieką Pani Ani. Niektóre znalazły swój dom, ale niestety KOCICH BIED ciągle przybywa. Wiadomo, że różne organizacje pomagają jednak ta pomoc jest potrzebna stale. Przytulisko znajduje się pod naszymi skrzydłami  (Bezpieczna Łapa) potrzebujemy nie tylko pieniędzy na leczenie kotów, karmę, czynsz ale również naszym celem jest oczyszczacz powietrza, dzięki któremu będzie odwiedziny w przytulisku będą przyjemniejsze a kotki będą mieć większą szansę na adopcję.


Aktualności

 • Bezpieczna Łapa TOZ koło Gliwice - awatar

  Bezpieczna Łapa TOZ koło Gliwice

  18.06.18
  18.06.18

  Jesteście najlepsi ! Bardzo dziękujemy za wpłaty i za zaangażowanie osób trzecich :) Z tak wspaniałymi osobami damy Radę !

  Zdjęcie aktualności 16 470

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.06.18
  13.06.18

  Takich aniołów w ludzkiej postaci aby było, jak najwięcej!!!

  • Bezpieczna Łapa TOZ koło Gliwice - awatar

   Bezpieczna Łapa TOZ koło Gliwice - Organizator zbiórki

   18.06.18
   18.06.18

   Każdy z nas może zostać aniołek jak Pani w tym momencie dziękujemy bardzo za wsparcie i miłe słowo !

Wpłaty - 41

Olga Sznajder - awatar
50
Olga Sznajder
Aneta - awatar
20
Aneta
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Widz gracjana - awatar
10
Widz gracjana
Basia Błażkiewicz - awatar
15
Basia Błażkiewicz
Yvet - awatar
10
Yvet
Barbara - awatar
55
Barbara
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.