Zbiórka PSTRYK dla marzeń chorych dzieci - miniaturka zdjęcia

PSTRYK dla marzeń chorych dzieci

Kochani! Witają Was Wolontariusze Fundacji Przyjaciół Dzieci Mali Marzyciele :)

Jesteśmy młodym zespołem, który jako cel najwyższy, postawił sobie spełnianie marzeń dzieci, które cierpią na choroby zagrażające Ich życiu.

Spełniamy różne marzenia - te przyziemne, kiedy nasi Podopieczni marzą by "coś dostać", poprzez szalone, gdy nasi Podopieczni marzą, by "coś przeżyć" aż do zapierających dech w piersiach, gdy umożliwiamy ciężko chorym dzieciom poznać Ich Idoli, pojawiających się na co dzień w telewizji, radiu czy na scenie.

Poznawanie marzeń naszych Małych Marzycieli a następnie samo ich spełnienie, jest czymś niewiarygodnym, łamiącym niejedno serce, wyciskającym łzy i powodującym olbrzymie emocje i przeżycia. My przy tym jesteśmy a chcielibyśmy, byście też mogli w tym uczestniczyć!

Dlatego też potrzebujemy Waszego wsparcia... Zbieramy pieniążki, by móc uwieczniać wspaniałe chwile, jakimi są spotkania z Małymi Marzycielami, organizowane przez nas akcje i szkolenia

Do tej pory zdjęcia realizowaliśmy starym i wysłużonym aparatem fotograficznym. Kiedy pięknie świeci słońce i jesteśmy "na zewnątrz", możemy nim pięknie uwiecznić chwilę. Niestety, zazwyczaj nie jest tak pięknie, ponieważ odwiedzamy dzieci w domach lub w szpitalach. Tam jest dużo ciemniej a stosować lampy błyskowej nie możemy.

Dlatego też zbieramy na "nowy" używany aparat - lustrzankę wraz z dość jasnym obiektywem (50mm f1.8), by nawet ciemniejsze pomieszczenia nie były dla nas przeszkodą w łapaniu pięknych chwil, pełnych radości, nadziei i marzeń!

Prosimy, pomóżcie nam uzbierać wymaganą kwotę. Kupimy za to lustrzankę, która poza robieniem pięknych zdjęć, będzie mogła robić filmiki ze spotkań z Podopiecznymi a także akcji i szkoleń, które organizujemy, bądź których jesteśmy uczestnikami.

Jeśli uzbieramy kwotę wyższą, każdy grosz ponad kwotę potrzebną do zakupu aparatu i obiektywu, zostanie przekazany na cele charytatywne naszej Fundacji, czyli spełnianie marzeń ciężko chorych dzieci.

Komentarze

  • Łukasz - awatar

    Łukasz

    09.05.17
    09.05.17

    Pierwsze pieniążki ode mnie! Cieszę się, że mogłem pomóc! POWODZENIA!

Wpłaty - 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Paweł - awatar
100
Paweł
Daniel - awatar
20
Daniel
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Darczyńca ;) - awatar
10
Darczyńca ;)
Daniel - awatar
1
Daniel
Marta - awatar
3
Marta
Łukasz - awatar
50
Łukasz

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij