Prosimy o pomoc w ratowaniu 9 psic istnień, suczki i 8 szczeniaczków, urodzonych pod kontenerem na terenie Giełdy w Pruszczu Gdańskim.

Niedziela, na Giełdzie dzień handlowy, na szczęście dla tej psiej rodziny bo jeden z handlujących wypatrzył pod kontenerem psiaki, jest upał, psia mama bardzo słaba, chudziutka, z masą kleszczy, maluchy bardzo przegrzane i słabe.

Niestety, ani Policja, ani Straż Miejska, ani służby miejskie i gminne odpowiedzialne za bezdomne zwierzęta na tym terenie nie reagują, to teren wojska, wyłączony spod jurysdykcji miasta i gminy, nikt nie poczuwa się by podjąć interwencję i ratować te psiaki

W końcu zdesperowany pan, któremu odmówiły pomocy wszystkie inne służby i instytucje dodzwonił się do nas, do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Tczewie, prowadzonym przez OTOZ Animals, no i trafiły do nas te nieszczęścia na szczęście :)

Teraz bardzo potrzebujemy Waszej pomocy w odkarmieniu i przygotowaniu do adopcji całej rodzinki. Suczka, dzielna mamusia nie daje rady wykarmić całej 8, musimy je dokarmiać, mamusia też potrzebuje dobrej jakości, wysokokalorycznej karmy, cała 9 odrobaczenia, odpchlenia, szczepienia, zaczipowania, potem sterylizacja, - to generuje naprawdę duże koszty, dla nas bardzo duże obciążenie...

Prosimy Was o datki na ratowanie i przygotowanie do adopcji całej psiej rodzinki, bardzo na Was liczymy, często nam pomagacie i tak na prawdę bez Was byłoby nam dużo trudniej ratować potrzebujące pomocy zwierzaki. 

Komentarze

  • kurpin - awatar

    kurpin

    20.06.18
    20.06.18

    słodkie parówki :)

Wpłaty - 44

Łukasz Toporowski - awatar
200
Łukasz Toporowski
Barbara Łabacka - awatar
20
Barbara Łabacka
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Justyna Alicja Kubrak - awatar
20
Justyna Alicja Kubrak
Ania - awatar
20
Ania
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Agnieszka Kowalska - awatar
15
Agnieszka Kowalska
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Monika - awatar
10
Monika
Kasia - awatar
4
Kasia

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij