Zbiórka Ratujmy Psią Rodzinę z Giełdy - miniaturka zdjęcia

Ratujmy Psią Rodzinę z Giełdy

Prosimy o pomoc w ratowaniu 9 psic istnień, suczki i 8 szczeniaczków, urodzonych pod kontenerem na terenie Giełdy w Pruszczu Gdańskim.

Niedziela, na Giełdzie dzień handlowy, na szczęście dla tej psiej rodziny bo jeden z handlujących wypatrzył pod kontenerem psiaki, jest upał, psia mama bardzo słaba, chudziutka, z masą kleszczy, maluchy bardzo przegrzane i słabe.

Niestety, ani Policja, ani Straż Miejska, ani służby miejskie i gminne odpowiedzialne za bezdomne zwierzęta na tym terenie nie reagują, to teren wojska, wyłączony spod jurysdykcji miasta i gminy, nikt nie poczuwa się by podjąć interwencję i ratować te psiaki

W końcu zdesperowany pan, któremu odmówiły pomocy wszystkie inne służby i instytucje dodzwonił się do nas, do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Tczewie, prowadzonym przez OTOZ Animals, no i trafiły do nas te nieszczęścia na szczęście :)

Teraz bardzo potrzebujemy Waszej pomocy w odkarmieniu i przygotowaniu do adopcji całej rodzinki. Suczka, dzielna mamusia nie daje rady wykarmić całej 8, musimy je dokarmiać, mamusia też potrzebuje dobrej jakości, wysokokalorycznej karmy, cała 9 odrobaczenia, odpchlenia, szczepienia, zaczipowania, potem sterylizacja, - to generuje naprawdę duże koszty, dla nas bardzo duże obciążenie...

Prosimy Was o datki na ratowanie i przygotowanie do adopcji całej psiej rodzinki, bardzo na Was liczymy, często nam pomagacie i tak na prawdę bez Was byłoby nam dużo trudniej ratować potrzebujące pomocy zwierzaki. 

Wpłaty - 29

Anonimowy Darczyńca - awatar
200
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
500
Anonimowy Darczyńca
Iza Szczepanska - awatar
50
Iza Szczepanska
Paula - awatar
10
Paula
Jola - awatar
10
Jola
Agata - awatar
5
Agata
Paulina - awatar
10
Paulina
Owen Stephens - awatar
2
Owen Stephens
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.