W okolicach Wyszkowa koło Warszawy stała się rzecz prozaiczna - właściciel nagle zmarł osierocając przy tym 6 psów... Ich świat się nagle zawalił. Zawsze była pełna miska, ręka, która głaskała, rutyna wspólnego życia i miłość... Nale dom wypełniła pustka. Psy zostały same, skazane na łaskę lub niełaskę obcych osób. Osierocone, nikomu niepotrzebne.... Dramatu dodawała suczka w zaawansowanej ciąży!

Na ich krzywdę zareagowała osoba prywatna, która przygarnęła na dom tymczasowy sukę z dwoma szczeniakami. Zaopatrzyła w karmę, którą kupiła z prywatnych pieniędzy i zapasy wody w różnych naczyniach resztę psów. Poprosiła sąsiada o dopatrywanie.. Jednak to wszystko to były tylko półśrodki. O dom  zaczęto prowadzić już rozmowy spadkowe. Psom groziło schronisko. Nie przeżyłyby zimy w kojcu. To małe, kanapowe, przerażone pieski. Jedna z suczek musiała być pilnie poddana sterylizacji aborcyjnej. Zgłosiła się osoba, która była gotowa przyjąć do siebie i sunię i młodego psa, jednak się rozmyśliła… Psy zostały poddane w tym czasie kastracji i sterylizacji i zostały bez schronienia. Jedynym rozwiązaniem było umieszczenie ich w hoteliku. Za operacje zapłaciła gmina. 

Za wszystko inne płaci garstka osób prywatnych. Nie udźwigną sami płatności za hotel. Żadna z okolicznych organizacji nie zainteresowała się sprawą tych psów. Jedynie jamnik ma zapewniony dom tymczasowy.Udostępniliśmy numer konta i pomagamy szukać rozwiązania. 

Drodzy Państwo, prosimy o wsparcie! Potrzebne są fundusze, aby pokryć koszt hoteliku dla obu psów. Oboje szukają także domów tymczasowych a najlepiej stałych! Szukamy wszędzie! To wdzięczne,  delikatne, młode (roczne, maksymalnie dwuletnie), lubiące człowieka stworzenia. 

400zł miesięcznie kosztuje jedno miejsce w hotelu. 800zł miesięcznie - tyle kosztuje ratunek tych psów przed schroniskiem. Pomóżmy im w tej trudnej sytuacji! 

Wpłaty - 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
15
Anonimowy Darczyńca
Zaneta B - awatar
20
Zaneta B
Gosia - awatar
20
Gosia

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij