Zbiórka Nowotwór pieska Dingo - miniaturka zdjęcia

Nowotwór pieska Dingo

Zbiórka Nowotwór pieska Dingo - zdjęcie główne

Nowotwór pieska Dingo

161 zł z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 
Maggie Stefaniuk - awatar

Maggie Stefaniuk

Organizator zbiórki

Jestem wnuczką właściciela małego Dingo, za prośbą ciotecznego dziadka zakładam tę zbiórkę.
Dingo jest 8- letnim pieskiem, zanim zachorował był bardzo żywym, skorym do zabawy zwierzakiem. Uwielbia ludzi, jest dla nich bardzo przyjazny.
Niestety 2 tygodnie temu podczas rutynowej wizyty u weterynarza otrzymaliśmy tragiczną wiadomość, diagnoza- złośliwy nowotwór kości.
Dingo zmienił się nie do poznania, już nie jest tym samym pieskiem. Widać jak cierpi... Jest opału, ledwo chodzi, nie chce pić ani jeść. Potrzebna jest natychmiastowa operacja, inaczej Dingo umrze, a przecież mogłoby na niego czekać jeszcze tyle wspaniałych lat. Aktualnie piesek przyjmuje marfinę, ale to też kosztuje... Czekają nas dwie operacje, każda wartości 700 zł, niestety nie stać nas na to, dlatego błagam o pomoc.
Nie chcemy stracić tego wspaniałego psiaka, nie chcemy patrzeć na jego śmierć.
To jeszcze nie jest wyrok, szanse są nikłe, ale jednak są.
Proszę o przekazanie chociażby symbolicznej złotówki. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
161 zł z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać teraz
 
Maggie Stefaniuk - awatar

Maggie Stefaniuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Filip - awatar
Filip
10
Lidia Sawicka - awatar
Lidia Sawicka
150

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij