Zbiórka Pomóż, Przeczytaj moją historię - miniaturka zdjęcia

Pomóż, Przeczytaj moją historię Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóż, Przeczytaj moją historię - zdjęcie główne

Pomóż, Przeczytaj moją historię

585 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewelina Górska - awatar

Ewelina Górska

Organizator zbiórki

26.06.2016 r. Miałam poważny wypadek, mianowicie wpadłam pod pociąg. Miesiąc byłam w śpiączce farmakologicznej, walczyłam o życie i wygrałam mając 1% szans. Nie poddałam się wtedy i nie poddam się teraz. Straciłam prawą dłoń,mam  ubytek czaszki i jednej nogi nie zginam . Każdego dnia walczę o powrót do zdrowia, rehabilitacja, operację i nastawienie psychiczne... To moja codzienność. Ale to wszystko kosztuje A pieniędzy brakuje . Jeszcze długa droga Przede mną , bez waszej POMOCY sobie nie poradzę. Każdy grosz się liczy. Proszę pomóż

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Aneta Załuska - awatar

    Aneta Załuska

    16.06.2019
    16.06.2019

    Zrobiłaś już ogromne postępy! Wierzę, że będzie coraz lepiej!

585 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewelina Górska - awatar

Ewelina Górska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Perun - awatar
Perun
50
Mateusz Rozicki - awatar
Mateusz Rozicki
100
Anna Rupinska - awatar
Anna Rupinska
200
Agnieszka Szczepkowska - awatar
Agnieszka Szczepkowska
100
Aneta Załuska - awatar
Aneta Załuska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Tomek Żukian - awatar
Tomek Żukian
50
Stary Zdzisiek Nadolny Sybaryta - awatar
Stary Zdzisiek Nadolny Sybaryta
20
Beata - awatar
Beata
10
Kama - awatar
Kama
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij