Kochani zgłosił się do nas Pan z ciekawym pomysłem na który wpadł razem z córką. Więcej szczegółów poniżej ! :)


"Cześć, mam na imię Tomek i jestem ojcem 2 dzieci. To właśnie moja córka zainspirowała mnie do realizacji projektu fotopułapki.

Mieszkamy w najstarszym bloku Nowej Huty i mamy to szczęscie, że zaraz przy naszym balkonie rośnie ogromny bluszcz w środku którego szacunkowo znajduje się co najmniej 100 gniazd lęgowych.

W okresie wiosennym, kiedy młode ptaki ćwićzą skrzydła, cały bluszcz się rusza. Poranny świergot jest tak donośny, że nie ma szans spać przy otwartym balkonie, a kiedy trzeba wykarmić młode ptaszki rodzice od rana do wieczora latają z pokarmem, dziesiątki ptaków kursują w jedną i drugą stronę.

Widok na blok i bluszcz maps.google.pl

https://www.google.pl/maps/@50.0706724,20.0505741,3a,75y,319.09h,98.77t/data=!3m6!1e1!3m4!1smJai85eaaXofvxlMO8IzTg!2e0!7i13312!8i6656

Chciałbym stworzyć stanowisko do obserwacji zwierząt a aby podzielić się ze wszystkimi internautami tym widokiem, a do tego potrzebna mi profesionalny kamerka. Koszt takiej instalacji to około 6000-7000zł połowe tej sumy mam. o drugą połowe musze poprosić was. 

Będzie to projekt strikte edukacyjny nie mający na celu charakteru komercyjnego.

Dostęp do obrazu bedzię mógł mieć każdy

Wierze w Was i z góry dziękuję

PS. Zdjęcie sciągnąłem z google i nie jest ono mojego autorstwa, służy tylko zobrazowaniu moich planów"

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.