Zbiórka Pomoc w walce z zanikiem mięśni - miniaturka zdjęcia

Pomoc w walce z zanikiem mięśni

Agnieszka Strzelczyk - awatar

Agnieszka Strzelczyk

Organizator zbiórki

Szanowni Państwo !

    Chorych i niepełnosprawnych jest wokół Nas bardzo wielu . Są takie sytuacje w życiu człowieka  , w których czujemy się bezsilni i sami nic nie potrafimy uczynić . Liczę na pomoc u innych ludzi o wrażliwym sercu , którzy wyciągną pomocną dłoń w moją stronę . 

     Mam na imię Agnieszka i mam 29 lat . Od 12 roku życia jestem osobą niepełnosprawną , ponieważ cierpię na Zanik Mięśni . Bez pomocy bliskich nie mogłabym normalnie funkcjonować. Jestem matką samotnie  wychowującą 10-letnią córkę Wiktorię , która powinna mieć oparcie we mnie , a sama takiego oparcia potrzebuję od swojej rodziny . Kiedy patrzę na mojej córeczkę , pamiętam siebie z lat przed chorobą - uśmiechniętą , szczęśliwą , nie martwiącą się tym co będzie w przyszłości . Teraz martwię się każdego dnia , bo nie wiem jak długo moi rodzice będą w stanie zastępować moje ręce i nogi . 

Mimo stałej rehabilitacji chodzenie czy  wykonywanie różnych czynności zaczęły sprawiać mi ogromną trudność i wymagają bardzo dużego wysiłku . 

Zdaję sobie sprawę , że stan mojego zdrowia będzie się pogarszał , że czeka mnie wózek inwalidzki , a w przyszłości śmierć . W jednej sekundzie otrzymałam wyrok  który całe życie zmienił w wegetację . Słowa diagnozy wywołały szok i rozpacz  , że nigdy nie będę  taka sama jak inni ludzie . Najgorsza jest ta niemoc  i strach , które nie pozwalają mi samodzielnie chodzić , biegać  robić tych wszystkich rzeczy , które były dla mnie codziennością , sensem życia . Choroba zabrała mi podstawowe przywileje jakie  wiążą się z byciem mamą .

Podobno wielu ludzi  w takiej sytuacji  załamuję się i to prawda tak było i  ze mną  , ale ja postanowiłam walczyć i nie dać się chorobie . Chcę aktywnie uczestniczyć w życiu córki i cieszyć się każdą spędzoną z nią chwilą . 

     Po 17-latach zmagań i walki z  chorobą pojawiła się ogromna szansa na  skuteczne leczenie poprzez przeszczep komórek macierzystych . Zostałam zakwalifikowana do terapii . Niestety  sytuacja finansowa nie pozwala mi na samodzielne sfinansowanie leczenia . Jest to jednak jedyna szansa na poprawę mojego stanu zdrowia i wybawienie od wózka inwalidzkiego . 

Jestem już po 5 wlewach komórek macierzystych . Brakuję mi na pozostałe 5 wlewów  , a także na specjalistyczną rehabilitację z nauką chodzenia na maszynie tzw. lokomatem . 

     Stąd też bardzo serdecznie i pokornie , z głębi serca proszę Państwa o pomoc i szansę , abym znów mogła marzyć  i planować . Jeśli zgromadzę całkowitą kwotę na resztę leczenia i rehabilitację otworzy się szansa ,na którą czekałam od 17 lat .

  Dzięki Państwa pomocy dostanę szansę na lepsze życie , szansę na mniej cierpienia i mniej łez. 

Serdecznie Dziękuję .

Agnieszka Strzelczyk - awatar

Agnieszka Strzelczyk

Organizator zbiórki

Wpłaty - 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
K.na - awatar
20
K.na
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Stanisław Tołwiński - awatar
50
Stanisław Tołwiński
Natala - awatar
10
Natala
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij