KONIEC ZBIÓRKI 31.01.2019

Kochani, Pysia należy do grona Kotów Wyjątkowych Fundacji Zwierzętom Pomocne- Pomorskie. Są to koty specjalnej troski, chore przewlekle lub paliatywne. Są to koty z poważnymi schorzeniami, które w naszym domu dzięki Waszej pomocy mogą cieszyć się szczęśliwym życiem.

Pysia została wyrzucona przez swoją "właścicielkę", niestety nie była wysterylizowana. Ciągle się kociła, a my nie mogliśmy jej "ciachnąć" bo albo karmiła gdzieś w ukryciu kolejny miot, albo znikała i wracała z następnymi młodymi. W końcu się udało, koteczka została wysterylizowana, jednak cały czas nie pasowała do grupy wolnożyjących kotów. Pieszczocha jakich mało każdego chwytała za serce. Wciąż rozglądaliśmy się za domem dla niej.

Rok później, w marcu 2016r. sytuacja się zmieniła. Pani dokarmiająca stadko kotów zgłosiła, że kotka siusia krwią. Nie było już wyjścia u trzeba było ją zabrać. Okazało się, że Pysia ma poważne problemy z pęcherzem. Siusia poza kuwetą na wszystko co miękkie, legowisko, kocyk, kanapa, co dyskwalifikuje ją z adopcji.

Pysia codziennie przyjmuje m.in. UrinoVet, VetoMune. Przechodzi częstsze niż standardowo badania krwi i moczu oraz wymaga cyklicznego leczenia. 

Ma też normalne kocie potrzeby- musi coś zjeść, mieć czystą kuwetę, lubi się czasem pobawić.

Wasze wsparcie to dla Pysi to kolejne dni w bezpiecznym domu, kolejne dni życia, którego nie miałaby bez Was i bez nas. Dlatego prosimy o styczniowe wsparcie dla koteczki.

Wpłaty - 13

Anna M - awatar
6
Anna M
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Kedi - awatar
20
Kedi
Lidia - awatar
8
Lidia
Anonimowy Darczyńca - awatar
7
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
25
Anonimowy Darczyńca
Anna M - awatar
6
Anna M
Dorota Figurska - awatar
20
Dorota Figurska
Henryka Głuchowska - awatar
20
Henryka Głuchowska

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij