Dorota Stępka - awatar

Dorota Stępka

Organizator zbiórki

Kiedy zobaczyłam ją pierwszy raz, pomyślałam ten pies to marzenie, śliczna, towarzyska, odważna - zupełnie jak nie pies ze schroniska. NA PEWNO znajdzie dom, bo jest piękna i pogodna, nowi właściciele będą z nią dumnie spacerować, a napotkani ludzie głośno chwalić jej urodę. Tylko że mijają miesiące, a o nią nikt nie zapytał, mimo ślicznej aparycji, mimo całej radości, jaką prezentuje, wciąż w schronisku czeka i czeka....na jak długo tej radości i wiary jej wystarczy, jak długo będzie wierzyć, że schronisko to tylko taki chwilowy, przypadkowy przystanek w jej życiu? Jak można się w niej nie zakochać od pierwszego wejrzenia? My się zakochałyśmy i mimo że mamy już dwa psy pod swoją opieką ( Sambę i Majlo w Wandalowie), kolejnego już jedną nogą w domu tymczasowym ( Dora wyjeżdża 17 sierpnia ze schroniska), to nie potrafimy przejść obok niej obojętnie. Udało nam się znaleźć cudowny hotel pod Krakowem, szczęśliwie zwolniło się miejsce,  mamy kilka dni na decyzję i potrzebujemy wsparcia finansowego, dla Malagi to szansa jedna na milion.

Każda złótówka przybliża nas do zabrania psiaka ze schroniska. 

Wolontariuszki tak piszą o Maladze: 

MALAGA - hovawartowata. Wiemy, wiemy, ze głowę ma trochę za lekką i uszy za krótkie, ale całość stała koło rasy. A już niezależnie od koneksji kynologicznych, Malaga ma wiele uroku. Uśmiech nie schodzi jej z pyska i z oczu. W głowie figle i imprezy. Jak zwinęła nam smycz i zaczęła z nią ganiać po całym wybiegu, była najszczęśliwsza na świecie. Co prawda już z chodzeniem na tej smyczy trochę słabiej, ale sprawa jest do wyuczenia. Bardzo sympatyczna i ładnie ukierunkowana na człowieka, z którym bardzo chciałaby mieć bliższy kontakt. Jeśli Wy z nią też - voila! Malaga ma ok. 3 lat.


Zapraszam na nasze wydarzenie Samba, Majlo, Dora szukają domów.

Pomóż nam pomagać, utrzymanie kilku psów  w domu tymczasowym to już trudne wyzwanie, zebrane pieniądze zostaną przekazane na transport, szczepienie, czipowanie i utrzymanie psa w hotelu pod Krakowem.  Jeśli Państwo są zainteresowani adopcją również prosimy o kontakt. 

Dorota Stępka - awatar

Dorota Stępka

Organizator zbiórki

Wpłaty - 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Agnieszka Piasecka - awatar
20
Agnieszka Piasecka
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Aldona - awatar
20
Aldona
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij