Zbiórka Leczenie pupili Kota I Psa - zdjęcie główne

Leczenie pupili Kota I Psa

48 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aga Gamoń - awatar

Aga Gamoń

Organizator zbiórki

Jestem właścicielką 4 letniej suczki Megi i niespełna 3miesięcznego kocurka Rudiego. Pieska jako szczeniaka znalezlismy na śmietniku daliśmu jej dom i opieke stała się naszą największa miłością...

Nie dawno w pobliskim szpitalu okociła się kotka i wzielismy kociaka do domu. Niestety poprzez niedopatrzenie weterynarzy w klinice na Giszowcu, którzy zbagatelizowali że kot ma grzybice... którą zaraziła się nasza suczka

Gdy zobaczyliśmy pierwsze objawy u suczki udaliśmy sie znowu do kliniki na Giszowcu pies został obejrzany uzyskaliśmy informacje, że pies się drapie ponieważ zmienia sierść. Nastepnego dnia gdy stan się pogorszył stwierdziliśmy, że szukamy innego weterynarza. Wreście trafiliśmy w Katowicach na Ordona gdzie od razu się nami zajeli, dali diagnoze.. 


w międzyczasie niestety równiez się zarazilismy..


Niestety każda wizyta kosztuje.. oraz leki którymi leczemy pieska Jesteśmy dopiero na początku drogi prawidłowego leczenia. Jutro odbieramy wyniki kota i również bedzięmy leczyć. Nasze oszczędności się konczą, a bardzo chcemy żeby te cierpienie jak najszybciej się skończyło. A nasze pociechy mogły spędzac ze sobą czas

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
48 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Aga Gamoń - awatar

Aga Gamoń

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ania - awatar
Ania
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
ania gam - awatar
ania gam
6
Monika Gamoń - awatar
Monika Gamoń
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij