Ilona Kuciak - awatar

Ilona Kuciak

Organizator zbiórki

Moja siostra ma na imię Aleksandra Koslowska. Ma 20lat. O chorobie dowiedziałasię w maju tego roku. Odkąd dowiedziała się że choruje na mięśniak Ewinga kości krzyżowej się załamana. Jest to guz kości krzyżowej złośliwy. Moja mama w wieku 40 lat zmarła na nowotwór wątroby pięć lat później zmarł też Tata. Odkąd Ola  dowiedziała że choruje wpadła w depresję taka młoda ,a może umrzeć. Kiedy zachorowała  to straciłam pracę miała umowę zlecenie. Praktycznie została bez pracy bez srodków na dojazdy do centrum onkologii w Warszawie. Postanowiła poprosić o pomoc MOPS dostałam zapomogę w kwocie 317zł przez okres trzech miesięcy. Zbiórka o którą proszę ma mieć na celu pomoc w dojazdach do WARSZAWY. A także na recepty które otrzymuję.Wielkość guza jaki Ola ma wynosi 12 cm. Guz o charakterze złośliwym w kosci krzyżowej, wpuklający  się do miednicy. Zbiórka  ma być wsparciem finansowym na dojazdy do Warszawy do szpitala Centrum Onkologii Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie , a także na wykup recept ,które siostra dostaje nie wszystkie są rekomendowane.  Odkąd siosta dowiedziała się że choruje nie może podjąć pracy , gdyż ją to boli. Pierwszą dawke chemię otrzymała dnia 18.06.2018 roku i dostawała przez dwa dni. Po tygodniu od chemii siostrze zaczęły wypadać włosy. Druga dawkę otrzyma w poniedziałek.  Wszystkim którzy dopomogą szczerze dziękuję .

Wybierz kwotę

Aktualności

  • Ilona Kuciak - awatar

    Ilona Kuciak

    02.08.18
    02.08.18

    każdy kto może wpłacić nawet 1 zł bardzo bym prosiła o pomoc dla siostry każdy grosz się liczy , bardzo bym prosiła również o udostępnianie .

Ilona Kuciak - awatar

Ilona Kuciak

Organizator zbiórki

Wpłaty - 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.