Zbiórka Pomóż ratować zwierzęta! - zdjęcie główne

Pomóż ratować zwierzęta!

647 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Mart Bojanowska - awatar

Mart Bojanowska

Organizator zbiórki

"Zabrali psa z zamkniętego pustostanu. Ktoś zostawił zwierzę na pewną śmierć.." -

W odchodach, w bałaganie, bez wody i jedzenia, w zamkniętym pustostanie.. właśnie w takich warunkach został znaleziony kilka dni temu w okolicach Rybnika pies. Dzięki interwencji Fundacji "Jestem Głosem Tych,  Co Nie Mówią" oraz Policji udało się uratować zwierzaka.

***

hej! z tej strony Martyna. Od kilku lat pomagam Rybnickiej Fundacji "Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią".  Jest to fundacja pomagająca zwierzętom, która działa na zasadzie domów tymczasowych (Podopieczni przebywają w domach tymczasowych do czasu znalezienia domu na stałe). Fundacja pomaga porzuconym, niechcianym, znalezionym i zaniedbanym przez człowieka zwierzętom. W fundacji pracują wspaniałe osoby o wielkich sercach, które poświęcają swój  cały wolny czas na wszelkiego typu interwencje oraz opiekę nad swoimi podopiecznymi. 

Niestety - leczenie zwierząt sporo kosztuje i mimo szczerych chęci, starań i działań wolontariuszy aktualnie Fundacja zmaga się z problemami finansowymi.. aktualne zadłużenie w lecznicach wynosi około 25,000 zł. 

(Linki do faktur/dokumentów:

https://www.facebook.com/pg/FundacjaJestemGlosem/photos/?tab=album&album_id=2224742984431046

https://www.facebook.com/pg/FundacjaJestemGlosem/photos/?tab=album&album_id=2210013749237303 )

Jest to spora kwota.. jednak mimo to, mimo trudności, Fundacja nie odmawia pomocy, gdy jakiś zwierzak tego potrzebuje. 

Bardzo proszę każdego kto to przeczyta o chociaż najmniejszą wpłatę- każda złotówka ma znaczenie! Za każdą złotówkę będziemy niezmiernie wdzięczni! Bo ta właśnie złotówka przybliża wolontariuszy do tego, by móc pomagać jeszcze bardziej!

Dzięki takim Fundacjom jak ta istnieje wiara w ludzi, w lepsze jutro. 

POMAGAJĄC JEDNEMU PSU NIE ZMIENISZ CAŁEGO ŚWIATA, ALE CAŁY ŚWIAT ZMIENI SIĘ DLA TEGO PSA.

Każdy z Was, którzy to czytacie: spójrzcie na swojego psa, kota, królika, chomika.. czy inne zwierzątko które posiadacie. Spójrzcie i odpowiedzcie sobie na pytanie czy wasz zwierzak jest szczęśliwy? Niewątpliwie jest! A teraz pomyślcie o tych wszystkich zwierzętach, które nie mają swojego domu.. nie mają swojego człowieka.. nie mają swojego ciepłego posłania.. To smutne, prawda? A dzięki właśnie takim fundacjom jak ta, porzucone i niechciane psy, koty (i inne) mają szansę na swojego człowieka i ciepły dom, gdzie będą kochane. 

Bardzo proszę o wpłaty i gorąco dziękuję za każde wsparcie! 

https://www.facebook.com/pg/FundacjaJestemGlosem


Aktualności


  • Mart Bojanowska - awatar

    Mart Bojanowska

    16.06.18
    16.06.18

    Dziękuję wszystkim bardzo za wpłaty, dzięki wam wierzę że uda się zebrać całą kwotę! ❤

647 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Mart Bojanowska - awatar

Mart Bojanowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 24

Magda - awatar
Magda
20
Marta - awatar
Marta
20
Natalia - awatar
Natalia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magd - awatar
Magd
7
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Żabka - awatar
Żabka
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
22

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 czerwca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij