Zbiórka Pomóż ratować zwierzęta! - zdjęcie główne

Pomóż ratować zwierzęta!

647 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Mart Bojanowska - awatar

Mart Bojanowska

Organizator zbiórki

"Zabrali psa z zamkniętego pustostanu. Ktoś zostawił zwierzę na pewną śmierć.." -

W odchodach, w bałaganie, bez wody i jedzenia, w zamkniętym pustostanie.. właśnie w takich warunkach został znaleziony kilka dni temu w okolicach Rybnika pies. Dzięki interwencji Fundacji "Jestem Głosem Tych,  Co Nie Mówią" oraz Policji udało się uratować zwierzaka.

***

hej! z tej strony Martyna. Od kilku lat pomagam Rybnickiej Fundacji "Jestem Głosem Tych, Co Nie Mówią".  Jest to fundacja pomagająca zwierzętom, która działa na zasadzie domów tymczasowych (Podopieczni przebywają w domach tymczasowych do czasu znalezienia domu na stałe). Fundacja pomaga porzuconym, niechcianym, znalezionym i zaniedbanym przez człowieka zwierzętom. W fundacji pracują wspaniałe osoby o wielkich sercach, które poświęcają swój  cały wolny czas na wszelkiego typu interwencje oraz opiekę nad swoimi podopiecznymi. 

Niestety - leczenie zwierząt sporo kosztuje i mimo szczerych chęci, starań i działań wolontariuszy aktualnie Fundacja zmaga się z problemami finansowymi.. aktualne zadłużenie w lecznicach wynosi około 25,000 zł. 

(Linki do faktur/dokumentów:

https://www.facebook.com/pg/FundacjaJestemGlosem/photos/?tab=album&album_id=2224742984431046

https://www.facebook.com/pg/FundacjaJestemGlosem/photos/?tab=album&album_id=2210013749237303 )

Jest to spora kwota.. jednak mimo to, mimo trudności, Fundacja nie odmawia pomocy, gdy jakiś zwierzak tego potrzebuje. 

Bardzo proszę każdego kto to przeczyta o chociaż najmniejszą wpłatę- każda złotówka ma znaczenie! Za każdą złotówkę będziemy niezmiernie wdzięczni! Bo ta właśnie złotówka przybliża wolontariuszy do tego, by móc pomagać jeszcze bardziej!

Dzięki takim Fundacjom jak ta istnieje wiara w ludzi, w lepsze jutro. 

POMAGAJĄC JEDNEMU PSU NIE ZMIENISZ CAŁEGO ŚWIATA, ALE CAŁY ŚWIAT ZMIENI SIĘ DLA TEGO PSA.

Każdy z Was, którzy to czytacie: spójrzcie na swojego psa, kota, królika, chomika.. czy inne zwierzątko które posiadacie. Spójrzcie i odpowiedzcie sobie na pytanie czy wasz zwierzak jest szczęśliwy? Niewątpliwie jest! A teraz pomyślcie o tych wszystkich zwierzętach, które nie mają swojego domu.. nie mają swojego człowieka.. nie mają swojego ciepłego posłania.. To smutne, prawda? A dzięki właśnie takim fundacjom jak ta, porzucone i niechciane psy, koty (i inne) mają szansę na swojego człowieka i ciepły dom, gdzie będą kochane. 

Bardzo proszę o wpłaty i gorąco dziękuję za każde wsparcie! 

https://www.facebook.com/pg/FundacjaJestemGlosem


Aktualizacje


  • Mart Bojanowska - awatar

    Mart Bojanowska

    16.06.2018
    16.06.2018

    Dziękuję wszystkim bardzo za wpłaty, dzięki wam wierzę że uda się zebrać całą kwotę! ❤

647 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Mart Bojanowska - awatar

Mart Bojanowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 24

Magda - awatar
Magda
20
Marta - awatar
Marta
20
Natalia - awatar
Natalia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magd - awatar
Magd
7
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Żabka - awatar
Żabka
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
22

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij