Zbiórka Pomóżcie mi pomagać - miniaturka zdjęcia

Pomóżcie mi pomagać

Zbiórka Pomóżcie mi pomagać - zdjęcie główne

Pomóżcie mi pomagać

400 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 
Anna Hynas - awatar

Anna Hynas

Organizator zbiórki

Nazywam sie Anna Hynas ,od wielu lat pomagam kotom wolnożyjącym : leczę, sterylizuję, maluchom szukam domu, karmię, robie budki na zimę.Zazwyczaj z bazarku który prowadzę wystarczało pieniedzy na faktury.W tym roku łagodna zima ,z jednej strony dobra dla zwierzat, z drugiej kotki w tym roku bardzo wczesnie miały ruiki.Nie mozna było czekac ze styrylizacjami na darmowe talony.Cztery kotki i  2 kocurki  musiałam zawieżć na płatne zabiegi.Potem trzy razy pod rzad rozchorował sie Dorek, 15 letni bezdomniaczek , w krótkim czasie Uszko tez starsza juz panienka potrzebowała pomocy.Czarnulka z domu tymczasowego tez trzeba było podleczyć.I faktura na 1400 zł mnie przerosła .Wpływy z bazarku to nadzień dzisiejszy troszkę ponad 600 zł. Bez opłacenia faktury nie bede mogła pomagac.Bardzo bym chciała aby żaden futrzak nie potrzebował pomocy a ten który jej potrzebuje powinien stanac na mojej drodze, abym z Waszą pomoca go uratować.Jeżeli mozecie wspomóc moje działania bedę wdzieczna.Subkonta użycza mi Fundacja For Animals. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Anna Hynas - awatar

  Anna Hynas

  13.05.19
  13.05.19

  To faktura która spędza mi sen z powiek.A przede mną jeszcze dwie wizyty Uszka.Leczenie trzeba zakończyć .Dziękuję za pomoc.

  Zdjęcie aktualności 31 171

400 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 
Anna Hynas - awatar

Anna Hynas

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jola Bagrowska - awatar
Jola Bagrowska
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marzena Milewska - awatar
Marzena Milewska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aneta GG - awatar
Aneta GG
50
DorotaG - awatar
DorotaG
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij