Zbiórka Rysio prosi o godną starość ! - miniaturka zdjęcia

Rysio prosi o godną starość !

Beata Olszewska - awatar

Beata Olszewska

Organizator zbiórki

,, ... z nim !!!Stary już-niech zdycha !!!''-tak brzmiała odpowiedź opiekunów Rysia,na nasze zapytanie ,,dlaczego ten kot tak strasznie wygląda :( ? ,przecież on natychmiast potrzebuje lekarza...!!!''.

 Kiedyś w czasach swojej młodzieńczej świetności,musiał być postrachem swojej okolicy,ponieważ jest wyjątkowo dużym kocurkiem.Jednak nie da się ukryć-lata świetności ma już za sobą... :(

Trafił do nas już skrajnie wychudzony,wyczerpany,słabiutki i zaniedbany do granic możliwości,ze wzrokiem proszącym o danie mu jeszcze szansy na choć chwilę dobrego życia,ponieważ teraz Rysio jest już około 11-letnim dziadziem,i do tej pory tej szansy nikt mu nie dał :(

Ma mnóstwo przypadłości:zmierzwione i mocno przerzedzone futerko,ma liczne drobne rany i strupy,miał ogromne ilości pcheł i wszołów,które wgryzały się w jego wychudzone ciałko tworząc bolące i niegojące się rany,a świerzbowiec jest nie tylko w uszach,ale i na całym ciele :( Cały czas walka trwa z trudną do opanowania biegunką-został wdrożony antybiotyk w zastrzykach oraz probiotyk FortiFlora dla kotów.Jego mocz jest bardzo gęsty o bardzo przykrym zapachu :( Dodatkowo badania wykazały zaawansowaną anemię,która najprawdopodobniej jest skutkiem niedożywienia i wielodniowych głodówek :(


Rysiulek to cudowny kot,którego nie można nie kochać,jak również nie da się przejść obojętnie wobec krzywdy,jaką wyrządziło mu życie i człowiek.

Dlatego po raz kolejny prosimy o wsparcie naszych działań-tym razem dla Rysia i jego godnej i dobrej starości.Wiele dni,tygodni,być może miesięcy upłynie zanim Rysio zacznie przypominać normalnego,zadbanego kota,jednak my wiemy,że to nastąpi i jego dotychczasowe życie,a raczej jego dotychczasowa wegetacja,pójdzie w zapomnienie,i wyleczony,doprowadzony do normalnego i dobrego stanu zdrowia,znajdzie dom,na który bezdyskusyjnie zasługuje.

Jednak do tego wszystkiego niestety są potrzebne pieniążki :(

Jeśli więc zechcecie Państwo wspomóc Rysia najdrobniejszą wpłatą-będziemy dozgonnie wdzięczne i za każdą podarowaną na jego leczenie złotówkę-DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA !


Beata Olszewska - awatar

Beata Olszewska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 8

WIOLETTA CHERKOWSKA - awatar
20
WIOLETTA CHERKOWSKA
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Dorota Tymińska - awatar
20
Dorota Tymińska
Anonimowy Darczyńca - awatar
2
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Kasia - awatar
10
Kasia
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.