Zbiórka Wesprzyj sterylizacje! - miniaturka zdjęcia

Wesprzyj sterylizacje!

Zbiórka Wesprzyj sterylizacje! - zdjęcie główne

Wesprzyj sterylizacje!

330 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 

Kim jesteśmy i skąd ten pomysł?

Jesteśmy Stowarzyszeniem Miłośników Zwierząt "Psiemiatycze" w Siemiatyczach na Podlasiu. 

Celem naszego Stowarzyszenia jest działanie na rzecz humanitarnego traktowania zwierząt, poszanowania ich, objęcia ochroną i otoczenia opieką.

Stowarzyszenie nie prowadzi schroniska ani przytuliska. Mamy tylko 1 dom tymczasowy, w którym otaczamy opieką bezpańskie zwierzęta. Wszyscy jesteśmy wolontariuszami, nikt nie pracuje w Stowarzyszeniu na etacie. Środki finansowe pozyskujemy sami z darowizn 1% i datków od osób prywatnych, nie otrzymujemy żadnego wsparcia finansowego od gmin czy instytucji.

Ponieważ w naszym regionie problem bezdomnych zwierząt jest ogromny, wszelkimi siłami i środkami staramy się zmniejszyć populację porzuconych, niechcianych psów i kotów poprzez zabiegi sterylizacji i kastracji.


Dlatego w Siemiatyczach przy ul. T. Kościuszki 67 prowadzimy gabinet weterynaryjny, w których organizujemy akcje sterylizacji/kastracji psów i kotów. 

Na co zbieramy środki?

Nasz gabinet weterynaryjny jest doskonale wyposażony, współpracujemy z lekarzem weterynarii, który po niskich kosztach wykonuje tutaj zabiegi. Wszystkie znalezione zwierzaki są w tym gabinecie opatrywane, leczone, szczepione, sterylizowane bądź kastrowane, chipowane i pielęgnowane po zabiegach. Psy i koty posiadające właścicieli sterylizowane są za datek do puszki lub bezpłatnie, jeśli jest to jedyny sposób, by nie płodziły już więcej niechcianych miotów, które później wyprowadzą kolejne potomstwo na nasze ulice czy do lasu lub zostaną okrutnie pozbawione życia.

Zbieramy fundusze na sterylizacje, kastracje psów i kotów, na leczenie bezdomnych zwierząt oraz na opłacenie czynszu najmu lokalu pod gabinet weterynaryjny.

Jak zostaną wykorzystane zebrane środki?

Dotychczas SMZ "Psiemiatycze" wykonało 1786 zabiegów sterylizacji/kastracji psów i kotów. Ponadto zaopiekowaliśmy się ponad 500 bezdomnymi zwierzętami, które leczyliśmy, sterylizowaliśmy, oswajaliśmy, przygotowywaliśmy do adopcji. Co miesiąc opłacamy czynsz za najem lokalu pod gabinet weterynaryjny w wysokości 350 zł. 

Zebrane przez nas fundusze wykorzystamy na opłacenie dalszych zabiegów sterylizacji/ kastracji psów i kotów, na leczenie i szczepienie zwierząt bezdomnych oraz na opłacenie czynszu najmu lokalu pod gabinet weterynaryjny. 

Co zrobimy, jeśli zbierzemy większą kwotę ?

Jeśli zbierzemy większą kwotę, zorganizujemy więcej akcji sterylizacji i kastracji, a także przeznaczymy nadwyżkę pieniędzy na zakup kojca dla szczeniaków. 

Zwracamy się do Was z serdeczną prośbą o pomoc w zebraniu funduszy na sterylizacje/kastracje psów i kotów oraz opłacenie czynszu.

Pomóżcie nam pomagać!

Wspólnie ograniczajmy populację bezdomnych, niechcianych, niepotrzebnych nikomu zwierząt. Sterylizacja czy kastracja zapobiega także wielu chorobom psów i kotów, a co najważniejsze, zwierzaki nie będą się już rozmnażały. 

To wszystko może się zdarzyć dzięki Wam, dzięki Tobie!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Jola S. - awatar

  Jola S.

  11.10.17
  11.10.17

  👍

  • SMZ Psiemiatycze - awatar

   SMZ Psiemiatycze - Organizator zbiórki

   12.10.17
   12.10.17

   Dziękujemy serdecznie

330 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 7

Anna Sokulska - awatar
Anna Sokulska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jola S. - awatar
Jola S.
20
Renata - awatar
Renata
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij