Zbiórka Walczymy z chorobą - zdjęcie główne

Walczymy z chorobą

57 518 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 603 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Słodka - awatar

Monika Słodka

Organizator zbiórki

Dzień dobry jestem mamą Romka(29.06.2010) który choruje od października 2019 roku na Ostrą Białaczkę limfoblastyczną. Pierwsze miesiące musieliśmy być nieustannie w szpitalu we Wrocławiu . Pierwszy okres leczenia wymagał wielu badań od morfologii,poprzez rezonanse,prześwietlenia całego ciała,zakładania wkłucia centralnego i ciągłych badań i przetaczania płytek,krwi ,podawania leków takich jak sterydy,po których zaczął tyć,miał gorszy nastrój,zły był na cały świat,przez co doszły kolejne leki by mógł sobie zacząć radzić z sytuacją,która go przerasta.Doszła do tego chemia po której jest osłabiony i punkcję pobrania szpiku,którą bardzo źle znosi. Niestety takie są etapy leczenia by sprawdzić czy leczenie daje efekty. Na szczęście to pomaga . Z 98,5% zajętego szpiku nie ma już prawie nic. Niestety dochodzą choroby takie jak refluks żołądka i przełyku, ciągle wymioty zwłaszcza w szpitalu po ostatnim protokole ale czeka nas jeszcze długa droga i więcej takiej chemi i leków . Dużo wydatków trzeba ponosić związanych z dojazdami. W jedną stronę mamy 180km,musimy dojeżdżać kilka razy w miesiącu. Należy dostosować warunki mieszkaniowe dla syna,jest ciężko bo mieszkamy w poniemieckim domu,który potrzebuje remontu,by uporać się z nawracającą wilgocią i pleśnią. Każda złotówka jest naprawdę bardzo mile widziana. Z góry naprawdę bardzo dziękujemy.

Pozdrawiamy z Romkiem

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Szkoła Podstawowa Nr 1 - awatar

  Szkoła Podstawowa Nr 1

  22.12.20
  22.12.20

  Wesołych świąt Bożego Narodzenia od społeczności SP1 dla całej Waszej rodziny!

  • Monika Słodka - awatar

   Monika Słodka - Organizator zbiórki

   22.12.20
   22.12.20

   Dziękujemy bardzo 😊

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.12.20
  18.12.20

  Wszystkiego dobrego!!!!!

  • Monika Słodka - awatar

   Monika Słodka - Organizator zbiórki

   18.12.20
   18.12.20

   Wzajemne 😊

 • Pracownicy Oddzialu 1 PKO Banku Polskiego w Żarach - awatar

  Pracownicy Oddzialu 1 PKO Banku Polskiego w Żarach

  10.07.20
  10.07.20

  Kwota uzbierana przez pracowników naszego Oddziału. Cieszymy się, że moglismy pomóc :-) Serdecznie pozdrawiamy Romusia :-)

  • Monika Słodka - awatar

   Monika Słodka - Organizator zbiórki

   10.07.20
   10.07.20

   Dziękujemy bardzo i pozdrawiamy ☺️💞

 • Iwona Zawiślan - awatar

  Iwona Zawiślan

  09.07.20
  09.07.20

  Licytacja ręcznie robione magnesy

 • Agnieszka Dębińska za kolczyki - awatar

  Agnieszka Dębińska za kolczyki

  09.07.20
  09.07.20

  Za kolczyki

57 518 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 603 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Słodka - awatar

Monika Słodka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 603

D.Ł. - awatar
D.Ł.
100
Szkoła Podstawowa Nr 1 - awatar
Szkoła Podstawowa Nr 1
850
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Społeczność Szkolna w Żarach - awatar
Społeczność Szkolna w Żarach
2 872
A. Andrukiewicz - awatar
A. Andrukiewicz
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Gabriela Janiak - awatar
Gabriela Janiak
48
Anna Sułkowska - awatar
Anna Sułkowska
20
Patrycja Fedorowicz - awatar
Patrycja Fedorowicz
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij