Zbiórka Walczymy z chorobą - miniaturka zdjęcia

Walczymy z chorobą

Zbiórka Walczymy z chorobą - zdjęcie główne

Walczymy z chorobą

53 376 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 597 osób
Wpłać teraz
 
Monika Słodka - awatar

Monika Słodka

Organizator zbiórki

Dzień dobry jestem mamą Romka(29.06.2010) który choruje od października 2019 roku na Ostrą Białaczkę limfoblastyczną. Pierwsze miesiące musieliśmy być nieustannie w szpitalu we Wrocławiu . Pierwszy okres leczenia wymagał wielu badań od morfologii,poprzez rezonanse,prześwietlenia całego ciała,zakładania wkłucia centralnego i ciągłych badań i przetaczania płytek,krwi ,podawania leków takich jak sterydy,po których zaczął tyć,miał gorszy nastrój,zły był na cały świat,przez co doszły kolejne leki by mógł sobie zacząć radzić z sytuacją,która go przerasta.Doszła do tego chemia po której jest osłabiony i punkcję pobrania szpiku,którą bardzo źle znosi. Niestety takie są etapy leczenia by sprawdzić czy leczenie daje efekty. Na szczęście to pomaga . Z 98,5% zajętego szpiku nie ma już prawie nic. Niestety dochodzą choroby takie jak refluks żołądka i przełyku, ciągle wymioty zwłaszcza w szpitalu po ostatnim protokole ale czeka nas jeszcze długa droga i więcej takiej chemi i leków . Dużo wydatków trzeba ponosić związanych z dojazdami. W jedną stronę mamy 180km,musimy dojeżdżać kilka razy w miesiącu. Należy dostosować warunki mieszkaniowe dla syna,jest ciężko bo mieszkamy w poniemieckim domu,który potrzebuje remontu,by uporać się z nawracającą wilgocią i pleśnią. Każda złotówka jest naprawdę bardzo mile widziana. Z góry naprawdę bardzo dziękujemy.

Pozdrawiamy z Romkiem

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Pracownicy Oddzialu 1 PKO Banku Polskiego w Żarach - awatar

  Pracownicy Oddzialu 1 PKO Banku Polskiego w Żarach

  10.07.20
  10.07.20

  Kwota uzbierana przez pracowników naszego Oddziału. Cieszymy się, że moglismy pomóc :-) Serdecznie pozdrawiamy Romusia :-)

  • Monika Słodka - awatar

   Monika Słodka - Organizator zbiórki

   10.07.20
   10.07.20

   Dziękujemy bardzo i pozdrawiamy ☺️💞

 • Iwona Zawiślan - awatar

  Iwona Zawiślan

  09.07.20
  09.07.20

  Licytacja ręcznie robione magnesy

 • Agnieszka Dębińska za kolczyki - awatar

  Agnieszka Dębińska za kolczyki

  09.07.20
  09.07.20

  Za kolczyki

 • Magdalena Zarecka - awatar

  Magdalena Zarecka

  08.07.20
  08.07.20

  Trzymam kciuki

  • Monika Słodka - awatar

   Monika Słodka - Organizator zbiórki

   08.07.20
   08.07.20

   Dziękujemy ☺️💞

 • Lidia Błaszczuk - awatar

  Lidia Błaszczuk

  06.07.20
  06.07.20

  Moje bajeczki

53 376 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 597 osób
Wpłać teraz
 
Monika Słodka - awatar

Monika Słodka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 597

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Gabriela Janiak - awatar
Gabriela Janiak
48
Anna Sułkowska - awatar
Anna Sułkowska
20
Patrycja Fedorowicz - awatar
Patrycja Fedorowicz
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Agnieszka Bartkowiak przesyłka - awatar
Agnieszka Bartkowiak przesyłka
5
Pracownicy Oddzialu 1 PKO Banku Polskiego w Żarach - awatar
Pracownicy Oddzialu 1 PKO Banku Polskiego w Żarach
200
B.K.+J.Gadomska - awatar
B.K.+J.Gadomska
65
Agnieszka Dębińska - awatar
Agnieszka Dębińska
5
Edyta Flis - awatar
Edyta Flis
70

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij