Zbiórka Dalszy remont Przystani Wodnej - miniaturka zdjęcia

Dalszy remont Przystani Wodnej Jak założyć taką zbiórkę?

Dalszy remont Przystani Wodnej

2 090 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Przystań Wodna w Przemyślu dla dzieci i młodzieży - dawne miejsce spotkań wszystkich wodniaków oraz mieszkańców chcących spędzić aktywnie czas uprawiając sporty wodne, miejsce w którym wychowało się kilka pokoleń, dziś wymagające kapitalnego remontu i zagospodarowania, tak aby znów mogło skupiać dzieci, młodzież, całe rodziny i tętnić życiem jak przed wieloma laty.

Pozostały budynek nieużytkowany był przez siedem lat po opuszczeniu go przez harcerzy, opustoszały i zdewastowany ma szanse dziś znów odzyskać dawny blask. Od 2019 roku trwa jego remont prowadzony przez wolontariuszy Stowarzyszenia Róża Wiatrów, którym los tego miejsca nie jest obojętny i nie chcą doprowadzić do stanu w jakim znalazł się drewniany budynek stojący tuż obok, czyli jego rozbiórki. Dziś częściowo doprowadzony do stanu użytkowego i poprawiono jego wygląd, a teren służy już mieszkańcom, głownie dzieciom i młodzieży także niepełnosprawnej.

Dalszy remont może obywać się tylko dzięki wsparciu ludzi dobrej woli, finansowej i rzeczowej w postaci materiałów budowlanych. Wszystkie zebrane środki są w 100% przeznaczane na zakup materiałów, a wszystkie prace są wykonywane w ramach wolontariatu przez członków Stowarzyszenia Róża Wiatrów oraz zaprzyjaźnione firmy budowlane - www.roza-przemysl.pl 

Tak to wyglądało:

Dotychczas udało się odczyścić cały teren, naprawić ogrodzenie, wznowić dostawę energii elektrycznej do budynku, wymienić bramy garażowe, zamontować nowe oświetlenie z instalacją elektryczną, wymienić instalację wodną, naprawić dach z kominami, wymienić rynny z odpływem, naprawić i pomalować elewację budynku, oczyścić slip i częściowo naprawić nabrzeże oraz zakupić modułowy pomost pływający, wyremontować część pomieszczeń.


Obecnie trwa dalszy remont pomieszczeń, które wymagają kapitalnego remontu, wznowienia dostawy wody do budynku, naprawy kanalizacji, a zwłaszcza ubikacji, która jest całkowicie zdewastowana i wymagająca największego wkładu środków, a niezbędna do funkcjonowania przystani i prowadzenia zajęć dla dzieci, organizacji pikników, zawodów, imprez dla mieszkańców. 

Po zmianach:

Tylko dzięki wsparciu jest możliwy dalszy remont Przystani Wodnej i organizacja przedsięwzięć dla mieszkańców


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
2 090 zł  z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 11

Jerzy Ochalski - awatar
Jerzy Ochalski
300
TOMASZ BARSKI - awatar
TOMASZ BARSKI
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
EwaC - awatar
EwaC
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij