Jesteśmy grupą miłośników zwierzaków chcących zmienić przegrany los bezdomniaków - nie tylko na terenie naszej gminy. W grudniu rozpoczęliśmy budowę przytuliska - miejsca, w którym każdy z nas zostawia cząstkę siebie.

W tym miejscu uczymy się cierpliwości, cieszymy się z każdego sukcesu i płaczemy nad porażkami. Dzielimy się wrażliwością z młodym pokoleniem i przyjmujemy wolontariat z otwartymi ramionami. 

Marzymy o bezpiecznym, spokojnym miejscu, w którym moglibyśmy przyjąć każdego zwierzaka w potrzebie. W tym momencie mimo wszelkich chęci i miejsca, nasze przytulisko nie jest bezpieczne. Ogrodzenie z siatki leśnej to żadna ochrona. Potrzebujemy ogrodzenia z prawdziwego zdarzenia. Nie chcielibyśmy, żeby ktoś zrobił krzywdę naszym podopiecznym - na przykład dla zabawy...

Do tej chwili wspólnymi siłami wybudowaliśmy już:

 - 5 zadaszonych kojców codziennego pobytu

- izolatkę dla nowoprzybyłych psiaków

- małą kociarnię

- basen /oczko dla psiaków

Do adopcji tylko w tym roku oddaliśmy już kilkadziesiąt zwierzaków. Chcemy działać na coraz to większą skalę i nie odmawiać pomocy nikomu.  Tym sposobem angażujemy się w pomoc osobom w ciężkiej sytuacji, których przerosła opieka nad zwierzętami i wszystko wymknęło się spod kontroli. Obecnie pod opieką mamy 2 takie miejsca, łącznie około 50 zwierząt. W tych miejscach dopilnowaliśmy sterylizacji i sukcesywnie pomagamy w adopcjach.

Obecnie w naszym przytulisku jest miejsce dla kilkunastu psów i kotów, niestety ze względów bezpieczeństwa nie mamy ich jak przyjmować. Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na budowę bezpiecznego ogrodzenia i możliwość pomagania!

Przytulisko powstaje w miejscowości Gorzyce (tarnobrzeskie) , przy ulicy Wrzawskiej 66. Wszelkich zainteresowanych odwiedzinami i współpracą zapraszamy :)

Kontakt telefoniczny: 665 773 233

Wpłaty - 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Paulina - awatar
20
Paulina
Zuzanna Drozd - awatar
20
Zuzanna Drozd
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Aleksandra Zielińska - awatar
50
Aleksandra Zielińska
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Joanna Ryba - awatar
20
Joanna Ryba
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij